Pirkėjai naudojasi proga stipriai sutaupyti prieš Velykas: „Iki“ paskelbus naudingas nuolaidas, kai kurių produktų pardavimai išaugo virš 3 kartų

2024-03-15
Pirkėjai naudojasi proga stipriai sutaupyti prieš Velykas: „Iki“ paskelbus naudingas nuolaidas, kai kurių produktų pardavimai išaugo virš 3 kartų

Tūkstančius akcijų paskelbusiame „Iki“ prekybos tinkle įsibėgėja pasiruošimas Velykoms, o patrauklūs ir solidžiai sutaupyti padedantys pasiūlymai pirkėjų greitai pastebimi. Šią savaitę Velykų laukimą „Iki“ pasitikus pirkėjams naudingomis akcijomis, šventėms reikalingi produktai su nuolaida tapo vienomis geidžiamiausių prekių.

„Velykoms pirkėjai ruošiasi atidžiai, planuoja ir skaičiuoja, kas jiems apsimoka labiausiai. Todėl vaišėms reikalingų prekių „Iki“ lojaliems pirkėjams pasiūlius įsigyti kur kas mažesnėmis kainomis, jos bemat sulaukė didelio populiarumo. Gausiai perkami tokie produktai kaip cukrus, konservuota produkcija, miltai, konditerijos kepimo priedai. Dar savaitei tik įpusėjus kai kurių jų pardavimai išaugo net virš trijų kartų. Pasirūpinome, kad populiarių prekių netrūktų ir savaitgalį, tad lojalūs pirkėjai dar tikrai galės pasinaudoti jiems naudos atnešančiomis akcijomis“, – sako Gintarė Kitovė, prekybos tinklo „Iki“ komunikacijos vadovė. 

Tikru hitu šią savaitę tapo su „Iki“ lojalumo kortele suteikiama 50 proc. nuolaida įvairių rūšių „Kėdainių konservų fabriko“ produkcijai. Pirkėjai nepraleidžia progos patrauklesne kaina įsigyti konservuotų žirnelių, raugintų ir marinuotų agurkų. O viena didžiausių pardavimų žvaigždžių šią savaitę tapo krienai – jų pardavimai per pirmas keturias savaitės dienas, lyginant su tuo pačiu laikotarpiu praėjusią savaitę, jau išaugo 3 kartus.

Pirkėjų elgesys rodo, kad jie aktyviai planuoja ir velykinius kepinius. Pavyzdžiui, kilogramą cukraus „Iki“ pasiūlius įsigyti vos už 0,79 Eur su „Iki“ lojalumo kortele, jo jau parduota virš 3 kartų daugiau lyginant minėtus laikotarpius. 

Taip pat maždaug dvigubai išaugo miltų ir miltų mišinių, konditerijos kepimo priedų paklausa, kuriuos pirkdami lojalūs klientai gali naudotis nuo 25 iki 50 proc. siekiančiomis akcijomis. 

Pasak G. Kitovės, bemat pirkėjų susidomėjimo sulaukė ir būtent Velykoms skirtos prekės: priemonės kiaušiniams marginti, šventiniai skanėstai, šokoladiniai kiaušiniai, kiškiai, saldainiai. Akivaizdu, kad dažnas ruoš ne tik vaišių stalą, bet puoš ir namus – pirkėjai nepraleidžia progos įsigyti velykinių dekoracijų, suvenyrų. Šie su „Iki“ kortele šią savaitę kainuoja 40 proc. pigiau. 

„Šventė visgi yra šventė, ir žinome, kad pirkėjams aktualu ne tik mažesnės kainos, bet ir galimybė rinktis iš gausaus asortimento. „Iki“ parduotuvėse kasdien parūpiname net iki 15 tūkst. reguliarių prekių geromis kainomis. Be to, kas savaitę siūlome apie 5000 prekių su solidžiomis nuolaidomis lojalumo programos nariams, kad pasiruošti šventėms ar pasirūpinti kasdieniais pirkiniais būtų galima kuo sklandžiau. Juo labiau, kad turime jau arti pustrečio šimto parduotuvių visoje šalyje, tad naudingus pasiūlymus galima rasti arčiau namų. Taip taupant ir pinigus, ir laiką“, – sako G. Kitovė.

Ji primena, kad geriausiais „Iki“ pasiūlymais pasinaudoti paprasta – akcijos, nuolaidos ir ypatingi pasiūlymai skelbiami leidiniuose „Iki“ parduotuvėse, interneto puslapyje www.iki.lt ir mobiliojoje programėlėje. Joje kiekvienas pirkėjas ras ir asmeninių pasiūlymų bei dalyvaudamas lojalumo programoje rinks taškus, kuriuos galės išmainyti į vertingus prizus ar nuolaidas.

Nuotaikingame naujame žaidime – prizai-siurprizai

Belaukiant Velykų, „Iki“ pateikė ir dar vieną staigmeną savo lojalumo programos dalyviams, kuri ir smagi, ir naudinga. Pirkėjų pamėgtoje ir įvairias naudas siūlančioje „Iki“ mobiliojoje programėlėje atsirado nuotaikingas žaidimas, kuris gali atnešti prizų. Viskas labai paprasta:

  1. Pirkite „Iki“ parduotuvėje bent už 10 eurų* ir nepamirškite panaudoti savo lojalumo kortelės;
  2. Žaiskite žaidimą programėlėje;
  3. Laimėkite prizus!

Momentinis žaidimas „Prizas-Siurprizas“ pirkėjo „Iki“ paskyroje atsiranda kitą dieną po apsipirkimo. Žaidimas nesunkus ir įtraukiantis – tereikės susprogdinti visus nuotaikingus balionus, ir laimėtas dalyvio prizas bus iškart nurodomas ekrane. 

Žaidžiant galima laimėti prekių iš „Iki“ asortimento, nuolaidų krepšeliui ar produktams, jų kategorijoms „Iki“ parduotuvėse, „Iki“ taškų, kuriuos vėliau galima iškeisti į vertingus prizus ar nuolaidas, taip pat kitų prizų, pavyzdžiui, „Taškotekos“ partnerių įsteigtų dovanų.

G. Kitovė primena, kad laimėtus kuponus pirkėjai gali matyti programėlės skiltyje „Kortelė ir kuponai“. Žaidime „Prizas-Siurprizas“ laimėtus kuponus į prizus iškeisti reikia per 7 kalendorines dienas.

Jeigu nieko nelaimėjote, nusiminti neverta – žaidimą galima žaisti po vieną kartą kasdien, tereikia apsipirkti „Iki“ parduotuvėse bent už 10 eurų. Visas žaidimo sąlygas ir daugiau informacijos rasite čia: iki.lt/prizas-siurprizas/ 

* Tabako gaminiai, su tabako gaminiais susiję gaminiai, alkoholiniai gėrimai, loterijų bilietai, dovanų kortelės, spauda, pradinio ir specializuoto maitinimo pieno mišiniai, trečiųjų šalių paslaugos, taros kvitai, telefono sąskaitos papildymai, pirkimas e. parduotuvėje „LastMile“ į pirkinių sumą neįskaičiuojama.