Penktadienio laukti nebūtina – „Iki“ jau dabar skelbia Juodąjį išpardavimą: TOP 5 pasiūlymai, kurie taps ir puikiomis kalėdinėmis dovanomis

2023-11-20
Penktadienio laukti nebūtina – „Iki“ jau dabar skelbia Juodąjį išpardavimą: TOP 5 pasiūlymai, kurie taps ir puikiomis kalėdinėmis dovanomis

Šią savaitę pirkėjai laukia Juodojo penktadienio – pasaulyje paplitusios išpardavimų dienos, kuomet siūlomos ypač geros nuolaidos ir akcijos. Tačiau sumanesniems pirkėjams laukti nereikia – „Iki“ parduotuvėse jau nuo pirmadienio prasidėjo Juodasis išpardavimas. Ne tik maisto produktų, bet ir buitinės technikos, namų apyvokos daiktų ribotą laiką galima įsigyti su net 50 proc. siekiančiomis nuolaidomis. 

„Matome, kad šventėms pirkėjai ruošiasi iš anksto – perka ne tik kalėdines dekoracijas, bet ir jau pradeda rūpintis dovanomis. Kad tą padaryti būtų paprasčiau ir pigiau, visą savaitę „Iki“ skelbia juodai mažų kainų savaite. Be įprastų patrauklių savaitinių nuolaidų pirkėjams paruošėme specialių ypač gerų kainų pasiūlymų daiktams, kurie bus naudingi kiekvienuose namuose ir net galės tapti naudingomis kalėdinėmis dovanomis“, – sako Vaida Budrienė, prekybos tinklo „Iki“ komunikacijos vadovė.

Nuolaidos ir akcijos siūlomos įvairioms prekėms: šią savaitę su „Iki“ lojalumo kortele perpus pigiau galima įsigyti majonezo „Hellmann‘s“, „Milka“ saldumynų, net kelių rūšių ledų ir kitų maisto prekių, o pasinaudojus „Pigintuvu“ kavos kapsulės „Pellini“ kainuos vos 1,99 Eur.

Itin patrauklūs pasiūlymai pirkėjų laukia buitinės technikos, namų apyvokos prekių skyriuose. V. Budrienė išskiria 5 prekes, kurios neabejotinai sulauks didelio dėmesio, mat ši savaitė – proga kokybiškos technikos ir kitų prekių „Iki“ parduotuvėse įsigyti net su 50 proc. ar didesnėmis nuolaidomis, kurios galioja kasoje panaudojus savo „Iki“ lojalumo kortelę.

Kapsulinis kavos aparatas „Lavazza Jolie“ – 66 proc. pigiau. Jeigu vis atidėliojate kavos aparato pirkimą – dabar pats metas pasirūpinti patogesne kasdiena. Paprastai naudojamas ir prižiūrimas elegantiško dizaino „Lavazza Jolie“ kasdien kavos ruošimo ritualą pavers dar lengvesniu ir kvapnesniu.

Antklodės ir pagalvių komplektas – vos nuo 16,99 Eur. Minkšti, kokybiški patalai yra neatsiejami nuo gero miego. „Iki“ parduotuvėse ribotą laiką dviejų dydžių Lietuvoje pagaminti antklodžių ir pagalvių komplektai siūlomi perpus pigiau. 

Karšto oro gruzdintuvei „Sogo“ – 55 proc. nuolaida. Ne be reikalo karšto oro gruzdintuvės visame pasaulyje išgyvena populiarumo bumą. Jos karštą maistą paruošti leidžia gerokai paprasčiau, greičiau ir sveikiau. Tai gali būti ir puiki dovana Kalėdoms – tik savaitę karšto oro gruzdintuvę galima įsigyti vos už 39,99 Eur.

Puodo, keptuvės ir įrankių rinkinys – 6 daiktai vos už 39,99 Eur. Ieškote įkurtuvių dovanos draugams, o gal tiesiog laikas atsinaujinti savo namų virtuvės asortimentą? Visas 6 svarbiausių virtuvės daiktų rinkinys „Iki“ siūlomas su 50 proc. nuolaida. Jame – puodas, keptuvė, maišymo šaukštas, mentelė, pjaustymo lenta ir peilis.

Virtuvės kombainas „Tristar MX-4830“ – perpus pigiau. Patogus virtuvės kombainas – bene svarbiausias pagalbininkas virtuvėje. 6 greičių „Tristar MX-4830“ būtent toks ir yra, o tik šią savaitę jis „Iki“ kainuoja vos 59,99 Eur – kaina Juodojo išpardavimo proga yra perpus mažesnė.

Dar daugiau juodai mažų kainų pasiūlymų rasite artimiausioje „Iki“ parduotuvėje. Pirkėjų patogumui, nuolaidos galioja ir elektroninėje „Iki“ parduotuvėje. Užsisakius prekes joje, galima pasirinkti ne tik pristatymą į namus, bet ir galimybę patiems atsiimti pirkinius parduotuvėje ir taip sutaupyti laiko.

V. Budrienė primena, kad geriausiais „Iki“ pasiūlymais pasinaudoti visai paprasta – akcijos, nuolaidos ir ypatingi pasiūlymai skelbiami leidiniuose „Iki“ parduotuvėse, interneto puslapyje www.iki.lt ir mobiliojoje programėlėje. Joje kiekvienas pirkėjas ras ir asmeninių pasiūlymų bei dalyvaudami lojalumo programoje rinks taškus, kuriuos galės išmainyti į vertingus prizus ar nuolaidas.