Oho, kokios nuolaidos: tarp geriausių „Iki“ savaitgalio pasiūlymų – pigesnės dešrelės, kruopos ir lašiša

2024-01-25
Oho, kokios nuolaidos: tarp geriausių „Iki“ savaitgalio pasiūlymų – pigesnės dešrelės, kruopos ir lašiša

Tie, kurie nori sutaupyti, žino – savaitgalį laikas į „Iki“. Dar nuo ketvirtadienio „Iki“ parduotuvėse visoje šalyje prasideda papildomos nuolaidos. Jau nuo šiandien su „Iki“ lojalumo kortele lašišų pjausniai, virtos dešros ir dešrelės, šaldyta produkcija, kruopos, vaisvandeniai, buitinė chemija – net iki 40 proc. pigiau.  

„Sutaupyti aktualu mums visiems, ir atidžiai sekantys prekių kainas žino – agresyvios nuolaidos, kuriomis garsėja „Iki“, leidžia stipriai sumažinti savo išlaidas. Kas savaitę jų siūlome apie 5 tūkstančiams prekių, tad jomis pasinaudoti gali kiekvienas – kad ir kokie poreikiai bebūtų. Pirkėjų pamėgta ir jiems naudinga tradicija yra ir specialūs savaitgalio pasiūlymai, galiojantys nuo ketvirtadienio iki sekmadienio“, – sako Vaida Budrienė, prekybos tinklo „Iki“ komunikacijos vadovė.

Šį savaitgalį, nuo sausio 25 iki 28 dienos, turintys „Iki“ lojalumo kortelę pigiau nusipirks ne tik bananų, bet ir:

  • virtų „Krekenavos“ dešrų ir dešrelių – su 40 proc. nuolaida;
  • šviežių atlantinių lašišų pjausnių – su 40 proc. nuolaida (tose „Iki“ parduotuvėse, kuriose yra šviežios žuvies ledo vitrina);
  • įvairios šaldytos produkcijos – su 30 proc. nuolaida;
  • „Iki“ smulkintos kiaulienos – 700 g vos už 2,49 Eur;
  • tirpiosios kavos, jų gėrimų ir kakavos – 25 proc. pigiau;
  • saldainių dėžučių ir sveriamų saldainių – su 30 proc. nuolaida;
  • padažų, kečupų, krienų, garstyčių – ketvirtadaliu pigiau;
  • įvairių kruopų – su 30 proc. nuolaida;
  • vaisvandenių – su 30 proc. nuolaida;
  • buitinės chemijos prekių – net su 40 proc. nuolaida.

Paskubėkite panaudoti sukauptus lojalumo taškus

V. Budrienė primena, kad liko dar kelios dienos panaudoti pernykščius „Iki“ lojalumo programos taškus – pernai pirkėjų sukaupti „Iki“ taškai galioja iki sausio 31 d. Sukauptus taškus galima panaudoti net keturiais būdais.

„Nemažai klientų aktyviai dalyvauja iššūkiuose, taupo taškus dideliems prizams – „Taškotekoje“ juos galima iškeisti net į planšetę ar paspirtuką. Kita dalis žmonių nori pigiau apsipirkti kas dieną ir noriai naudoja taškus kaip nuolaidą krepšeliui“, – sako „Iki“ komunikacijos vadovė.

Pirkėjai, kurie nelinkę taupyti taškų dideliam prizui, mėgsta rinktis specialaus žaidimo „Laimės taškai“ bilietus, kurie visi yra laimingi – galima laimėti papildomų taškų, nuolaidų prekėms ir pan. Taip pat nemažo populiarumo sulaukia galimybė įsigyti produktų vos už 1 centą. Jie kiekvieną savaitę vis keičiasi.

Ji pažymi, kad iki šiol Lietuvoje dar nematyta programa-žaidimas turi ir įprastas naudas, kurias vertina pirkėjai. „Iki“ lojalumo programos dalyviams skirti išskirtiniai pasiūlymai su nuolaidomis, jie gali taupyti ne tik „Iki“ parduotuvėse, bet ir pramogaujant ar apsiperkant kitur, mat nuolaidų suteikia partneriai.

„Iki“ lojalumo programoje dalyvaujantys pirkėjai kiekvieną pirmadienį sulaukia asmeninių pasiūlymų su itin aktualiomis nuolaidomis, o gimtadienio proga jiems yra suteikiama nuolaida visam pirkinių krepšeliui „Iki“ parduotuvėse.

V. Budrienė primena, kad geriausiais „Iki“ pasiūlymais pasinaudoti visai paprasta – akcijos, nuolaidos ir ypatingi pasiūlymai skelbiami leidiniuose „Iki“ parduotuvėse, interneto puslapyje www.iki.lt ir mobiliojoje programėlėje.