Nuolaidos sauskelnėms ir kitoms mažylių prekėms net iki 50 proc. – „Iki“ startavo „Mažųjų dienos“

2023-10-24
Nuolaidos sauskelnėms ir kitoms mažylių prekėms net iki 50 proc. – „Iki“ startavo „Mažųjų dienos“

Net iki 50 proc. dydžio „Iki“ nuolaidos mažylių prekėms – puiki proga pigiau apsirūpinti atsargomis, kurių auginant vaikus visada reikia. Prekybos tinklas „Iki“ nuo pirmadienio suteikia galimybę mažylio prekių krepšelį susidėlioti neįprastai pigiai ir būti ramiems, kad sauskelnių, drėgnųjų servetėlių ar mėgstamiausių tyrelių ir mišinėlių užteks ilgam.

„Turbūt kiekvieni tėvai yra patyrę įtampos momentą, kai pamato, kad baigiasi kūdikio sauskelnių pakuotė. Todėl šią savaitę „Iki“ tinklas kviečia apsirūpinti mažyliams reikalingomis atsargomis už itin žemas kainas. Esame tikri, kad per šią teminę akciją net iki perpus sumažintos kainos užtikrins ramius rudens vakarus daugybei šeimų. Pirkėjų susidomėjimas „Mažųjų dienų“ pasiūlymais nuo pirmadienio ryto rodo, kad proga sutaupyti perkant kasdienio naudojimo prekes vaikus auginantiems tėvams yra labai laukta ir aktuali“, – pastebi Vaida Budrienė, „Iki“ komunikacijos vadovė.

Pasak „Iki“ komunikacijos vadovės V. Budrienės, dauguma mažylius auginančių žmonių yra įpratę kruopščiai planuoti pirkinius, o teminės nuolaidos šeimoms padeda sutaupyti iškart. Juk vaikiškų maisto produktų, higienos reikmenų ar sauskelnių mažyliams reikia kasdien – be daugelio prekių tiesiog neįmanoma išsiversti. Be to, dauguma mamų ir tėčių gerai žino, ką mėgsta jų mažyliai ir kas jiems geriausiai tinka. Akcija „Iki“ parduotuvėse jau taikoma tokių gamintojų prekėms kaip „Neutral“, „Pampers“, „Bambo Nature“, „Huggies“, „Hipp“, „Marmaluzi“, „Mamuko“ ir kt.

Nuo pirmadienio „Iki“ startavusios „Mažųjų dienos“ leis patenkinti tiek naujagimių, tiek didesnių kūdikių ir vaikų poreikius. Nuolaidos taikomos įvairių dydžių sauskelnėms, higienos prekėms, valgymo įrankiams, tyrėlėms, mišiniams ir košėms, įvairiems užkandžiams ir gėrimams. O „Pigintuvas“ veikia taip, kad šią savaitę pakuotė drėgnųjų servetėlių „Huggies“ kainuoja vos 0,99 euro. Beje, už tokią pačią kainą su „Iki“ lojalumo programa galima įsigyti pakuotę popierinių rankšliuosčių „Renova Extra XXL“ – o jų, kai namuose auga mažylis, visada prireikia dažniau.

Tradiciškai „Iki“ nuolaidos galioja ir elektroninėje „Iki“ parduotuvėje. Užsisakius prekes joje, galima pasirinkti ne tik pristatymą į namus, bet ir galimybę patiems atsiimti pirkinius parduotuvėje ir taip sutaupyti laiko, kurio mažylius auginančioms šeimoms neretai pritrūksta.

V. Budrienės teigimu, kasdienes išlaidas sumažinti padeda tiek teminės akcijos, tiek efektyviai veikiantis „Pigintuvas“ ir pirkėjų mėgstama „Iki“ lojalumo programa, kai tenka dalyvauti iššūkiuose ir rinkti taškus. Sukauptą taškų kraitį galima išleisti taip, kaip patogu ir naudinga: rinktis nuolaidą krepšeliui, dalyvauti visuomet laimingoje loterijoje, pasiimti prekę už 1 ct arba išmainyti juos į vertingus partnerių įsteigtus prizus.

„Iki“ prizus dabar dalina ypač gausiai. Savo 31-ojo gimtadienio proga „Iki“ pirkėjams dovanos net 31 „magišką“ šaldytuvą su 3000 eurų vertės čekiais apsipirkimui „Iki“ parduotuvėse ir šūsnį nuolaidų visam pirkinių krepšeliui.

Dalyvauti žaidimuose, pasinaudoti pinigus taupančiomis iniciatyvomis ir geriausiais „Iki“ pasiūlymais visai paprasta – taisyklės, akcijos, nuolaidos ir ypatingi pasiūlymai skelbiami leidiniuose „Iki“ parduotuvėse, interneto puslapyje www.iki.lt ir mobiliojoje „Iki“ programėlėje.