Nuo sausio „Iki“ darbuotojams keliami atlyginimai: investuojama daugiau nei 7 mln. eurų

2022-01-03
Nuo sausio „Iki“ darbuotojams keliami atlyginimai: investuojama daugiau nei 7 mln. eurų

Nuo 2022 m. sausio 1 dienos prekybos tinklas „Iki“ didina įmonės darbuotojų atlyginimus. Edita Jakučionytė-Lukšė, prekybos tinklą „Iki“ valdančios UAB „Palink“ personalo departamento direktorė, sako, kad padidintas algas nuo metų pradžios gaus prekybos, logistikos ir gamybos padaliniuose dirbantys žmonės.

„Itin daug dėmesio skiriame savo darbuotojų gerovei. Pastarieji keleri pandemijos metai aiškiai parodė, kad labai sudėtinga numatyti ateinančias prekybos ir darbo rinkos tendencijas, todėl, siekdami suteikti kuo daugiau stabilumo savo darbuotojams ir būti konkurencingi rinkoje, nuo sausio 1 dienos atlyginimus keliame parduotuvių, gamybos, logistikos darbuotojams“, – sako E. Jakučionytė-Lukšė.

Pasak personalo departamento direktorės, UAB „Palink“ į darbo užmokesčio didinimą per ateinančius metus investuos beveik 7,4 mln. Eur. Prekybos tinklo darbuotojų atlyginimai, priklausomai nuo atsakomybių, kils nuo 3,3 iki 14,3 proc.

2021m. spalio mėnesį prekybos tinklas jau didino atlyginimus. Nuo tada padidintas algas gauna apie 5000 prekybos tinklo darbuotojų.

Pasak E. Jakučionytės-Lukšės, darbuotojus motyvuoja ne tik finansinės paskatos – bendrovė taip pat jiems suteikia ir papildomą sveikatos draudimą. Jis leidžia kokybiškai pasirūpinti savo sveikata ir gauti kvalifikuotą konsultaciją ar gydymą. Sveikatos draudimas prekybos tinklo darbuotojams suteikia galimybę kreiptis tiek į valstybines, tiek į privačias gydymo įstaigas, kuriose pagalbos dažnu atveju galima sulaukti greičiau.

Papildomas darbuotojų draudimas galioja ambulatoriniam ir stacionariniam gydymui – šeimos gydytojų ir specialistų konsultacijoms, diagnostiniams tyrimams. Stacionarinio gydymo atveju bus apmokamos tos išlaidos, kurios nėra kompensuojamos iš privalomojo sveikatos draudimo fondo biudžeto lėšų.

Prekybos tinklą „Iki“ iš viso šiuo metu sudaro 231 „Iki“ parduotuvė, 2 logistikos centrai, kulinarijos gamybos centras bei 3 regioninės kepyklos. Prekybos tinkle dirba per 5,8 tūkst. darbuotojų.