Neįtikėtinai geros kainos saldumynams – „Iki“ skelbia „Smaližių fiestą“ ir nuolaidas net iki 50 proc.

2023-08-28
Neįtikėtinai geros kainos saldumynams – „Iki“ skelbia „Smaližių fiestą“ ir nuolaidas net iki 50 proc.

Pasisaldinti vasaros pabaigą, gardžiai paminėti Rugsėjo 1-ąją ar tiesiog pasilepinti kasdieniu desertu – šią savaitę tai galėsite padaryti net iki perpus pigiau. Prekybos tinkle „Iki“ jau nuo pirmadienio ryto prasidėjo ypač skanios dienos – ribotą laiką truksianti „Smaližių fiesta“ atneša net iki 50 proc. nuolaidas saldumynams.

„Gera kaina už aukštą kokybę yra tai, kuo garsėja „Iki“ tinklas. Todėl nuolat ieškome būdų, kaip padėti mūsų pirkėjams sutaupyti nedarant nuolaidų produktų skoniui ir kitoms savybėms. Ir tai mums pavyksta – reguliariai mažiname įprastas kainas, taip pat skelbiame įvairias temines savaites, per kurias tam tikros rūšies prekes galima įsigyti net iki perpus pigiau. Vasarą užbaigiame ir rudenį pasitinkame su dar viena išlaidas pirkiniams sumažinti leisiančia naujiena – „Smaližių fiesta“, – sako Vaida Budrienė, „Iki“ komunikacijos vadovė.

Pasak jos, nuolaidų dydis ir gausa patenkins kiekvieno smaližiaus lūkesčius. Pavyzdžiui, ypač geros kainos „Iki“ siūlomos visai įvairovei spurgų – su šokoladiniu glaistu ir pabarstais, su kreminiu įdaru ir uogų skoniu, su zefyriukais, su karamelės ar bananų įdaru. 

Tiems, kas dar neatrado burnoje tirpstančios spurgų ir kruasanų kombinacijos, nuolaidų savaitė „Iki“ bus puiki proga pigiau paskanauti tiek kruasaninių spurgų, tiek „Crodots“. Sutaupyti galės ir veganai – nuolaidos taip pat siūlomos veganiškoms spurgoms.

Kas dar atpinga? „Smaližių fiestos“ proga nuolaidos laukia atrinktoms šokolado plytelėms, sveriamiems saldainiams ir jų dėžutėms, guminukams, šokoladiniams kiaušiniams, sausainiams, vafliams ir kitiems gardumynams. Pirkėjų pamėgtų „Pagaminta IKI“ plikytų sausainių taip pat jau galima įsigyti net perpus pigiau.

Dar viena skanią nuolaidą dovanos „Iki“ taupymo iniciatyva „Pigintuvas“. „Iki“ atnaujino didelio populiarumo sulaukusią priemonę: nuo šiol pirkėjams kas savaitę siūloma net iki 10 prekių, kurias jie įsigyti pigiau galės paspaudę vos vieną mygtuką. 

Rinktis nebereikia – galima naudotis visais „Pigintuvo“ pasiūlymais. Rafinuoto saldumo mėgėjai nudžiugs, mat šią savaitę tarp jų yra ir „Raffaelo“ saldainių dėžutės. „Iki“ programėlėje arba internetiniame puslapyje aktyvavus visus „Pigintuvo“ pasiūlymus, jas bus galima įsigyti vos 1,99 Eur.

Svarbu paminėti, kad nuolaidos galios ir elektroninėje „Iki“ parduotuvėje. Užsisakius prekes joje, galima pasirinkti ne tik pristatymą į namus, bet ir galimybę patiems atsiimti pirkinius parduotuvėje ir taip sutaupyti laiko.

V. Budrienė primena, kad geriausiais „Iki“ pasiūlymais pasinaudoti visai paprasta – akcijos, nuolaidos ir ypatingi pasiūlymai skelbiami leidiniuose „Iki“ parduotuvėse, interneto puslapyje www.iki.lt ir mobiliojoje programėlėje. Joje kiekvienas pirkėjas ras ir asmeninių pasiūlymų bei dalyvaudami lojalumo programoje rinks taškus, kuriuos galės išmainyti į vertingus prizus ar nuolaidas.