Marijampolės centre duris atvėrė nauja IKI parduotuvė

2017-11-22
Marijampolės centre duris atvėrė nauja IKI parduotuvė

Prekybos tinklo IKI viešųjų ryšių vadovės Bertos Čaikauskaitės teigimu, beveik 800 kv. m prekybos ploto parduotuvėje gyventojai ras platų kokybiškų maisto bei kitų prekių asortimentą, o itin didelis dėmesys bus skiriamas šviežio maisto – daržovių ir vaisių, mėsos, žuvies, kepinių bei konditerijos gaminių – pasirinkimui.

„Kiekvieną kartą atidarydami naują parduotuvę, investuojama į patogų klientų apsipirkimą, galimybę rinktis iš plataus prekių asortimento ir šviežių produktų gausos. Visą tai marijampoliečiai galės rasti naujojoje IKI parduotuvėje, įsikūrusioje patogioje vietoje, pačiame miesto centre, kur vyksta aktyviausias gyvenimas“, – sako B. Čaikauskaitė.

Anot prekybos centro atstovės, gyventojų patogumui šalia parduotuvės yra įrengta 70 vietų automobilių stovėjimo aikštelė. Dėl naujosios parduotuvės Marijampolėje sukurtos 26 naujos darbo vietos.

„Plečiant parduotuvių geografiją, stengiamės, kad jos būtų modernios, šiuolaikiškos ir atitiktų kuo geriau pirkėjų poreikius. Investuojame ne tik į pačias parduotuves, bet ir aplinkos sutvarkymą, patogių automobilių stovėjimo aikštelių įrengimą“, – teigia viešųjų ryšių vadovė.

IKI yra vienas didžiausių mažmeninės prekybos tinklų Lietuvoje. Iš viso jam priklauso 231 parduotuvės daugiau nei 65 šalies miestuose.