Kuršėnuose atidaryta rekonstruota IKI parduotuvė

2019-05-29
Kuršėnuose atidaryta rekonstruota IKI parduotuvė

Duris po renovacijos naujai atvėrusi IKI parduotuvė nuo šiol ne tik erdvesnė (salės plotas padidėjo 43 kv. m.), bet ir dar labiau pritaikyta pirkėjų poreikiams. Lankytojų laukia patogesnis prekybos salės išdėstymas, didesnis daržovių ir vaisų skyrius, platesnis šviežios mėsos, žuvies ir pieno produktų asortimentas. Be to, nuo šiol parduotuvė siūlys dar didesnį vietoje kepamos, šviežios duonos asortimentą bei turės naują sveriamos konditerijos vitriną. Atnaujintoje parduotuvėje taip pat įrengtas  sveriamų riešutų skyrius.

Rekonstrukcijos metu parduotuvėje įdiegtos draugiškos aplinkai technologijos: sumontuota moderni, energiją taupanti produktų šaldymo įranga, įrengtas šiuolaikiškas apšvietimas. Taip pat atsinaujinusi IKI parduotuvė nuo šiol turės savitarnos kasas, kurias yra itin pamėgę skubantys ar mažiau prekių savo krepšeliuose turintys pirkėjai.

„Visoje Lietuvoje aktyviai plečiame ir modernizuojame savo parduotuvių tinklą. Sekame naujausias tendencijas ir norime suteikti savo pirkėjams maksimaliai patogų apsipirkimą, todėl pokyčiai yra būtini. Mums svarbu, jog parduotuvės būtų šiuolaikiškos, siūlytų platų ir kokybišką prekių asortimentą. Siekiame, jog kiekvienas lankytojas, užėjęs į IKI parduotuvę, jaustųsi komfortiškai, gautų ne tik platų prekių pasirinkimą, bet ir reikiamą darbuotojų pagalbą, todėl sistemiškai skiriame dėmesį tiek asortimento plėtimui, tiek darbuotojų kompetencijų ugdymui“, – sako prekybos tinklą IKI valdančios bendrovės „Palink“ generalinis direktorius Gerard Rog.

Pasak G. Rog, nuoseklus parduotuvių atnaujinimas ir modernizavimas taip pat aktyviai prisideda prie IKI pozicijų stiprinimo Lietuvos mažmeninės prekybos rinkoje.