Kuo Mamos diena arčiau, tuo „Iki“ – pigiau: tulpės – vos po 33 centus, o su šiais patarimais jos vazoje džiugins ilgiau

2024-05-02
Kuo Mamos diena arčiau, tuo „Iki“ – pigiau: tulpės – vos po 33 centus, o su šiais patarimais jos vazoje džiugins ilgiau

Geriausia dovana mamai – dėmesys ir nuoširdūs žodžiai, bet juos tik sustiprina su meile iškeptas tortas ir gaivi pavasariškų tulpių puokštė. „Iki“ pasirūpino, kad dovanomis mylimai mamai kiekvienas pirkėjai galėtų pasirūpinti be vargo ir arčiau namų – „Iki savaitgalio nuolaidiškėse“ lojalių klientų laukia apsčiai nuolaidų įvairioms gėlėms, tortams bei saldainiams. O jeigu norite brangiausią žmogų ypač maloniai nustebinti – „Iki“ konditeriai Mamos dienai paruošė specialiai dekoruotą tortą tik už 10,99 Eur.

„Norime, kad visos šventės mūsų pirkėjams atneštų kuo daugiau džiugesio. Dėl to kaskart kruopščiai atrenkame tūkstančius ypač naudingų produktų, kuriems skelbiame net iki 50 proc. siekiančias akcijas. Daugelis prieš Mamos dieną ieškos skintų ar sodintų gėlių, įvairių šventiškų saldumynų, produktų proginiams pietums, o apsilankę „Iki“ pirkėjai galės stipriai sutaupyti rinkdamiesi iš gausaus asortimento. Turime ir vieną plačiausių tinklų šalyje, todėl mūsų parduotuvėse pirkėjai arčiau namų galės pasirūpinti šventine nuotaika nešvaistant nei laiko, nei pinigų“, – Gintarė Kitovė, prekybos tinklo „Iki“ komunikacijos vadovė. 

Šį šventinį savaitgalį tikrai galima leisti sau pasmaližiauti. Juo labiau, kas tą padaryti bus galima ir pigiau: nuo ketvirtadienio įvairioms saldainių dėžutėms ir sveriamiems saldainiams su „Iki“ kortele ar programėle skelbiama 30 proc. nuolaida.

„Viena iš „Iki“ stiprybių – kvapnūs, šviežutėliai ir rūpestingai su meile pagaminti kepiniai bei konditerija. Išskirtinį skonį ir neprilygstamą kokybę kasdien kuria atsidavusi komanda, kuri užtikrina, kad į skanėstus patektų tik geriausi ir šviežiausi ingredientai. Mėgstame ir stebinti – kaskart įvairioms progoms pristatome šventiškai papuoštą tortą. Mamos dienai skirtas tortas šįkart dekoruotas baltomis ir rožinėmis spalvomis, o viduje slypi pirkėjų jau pamėgtas burnoje tirpstantis maskarponės įdaras. Ir tokia šventinė puošmena su „Iki“ kortele ar programėle šią savaitę tekainuoja 10,99 Eur“, – pasakoja G. Kitovė. 

Jeigu turite kitą savą favoritą – taip pat galėsite sutaupyti. Jau nuo ketvirtadienio iki pat šventinio sekmadienio visi „Su meile IKI“ tortai lojalumo programos dalyviams yra penktadaliu pigesni.

Mažiau išleis parduotuvėje ir ne smaližiai: savaitgalį skelbiamos papildomos geros akcijos sveriamiems lietuviškiems trumpavaisiams agurkams (tik 2,89 Eur/kg), kiaulienos sprandinei, karštai ir šaltai rūkytiems gaminiams konservuotiems vaisiams ir daržovėms. Šylant orams nepamirškite vartoti ir daugiau skysčių – visam gazuotam ir negazuotam vandeniui „Iki“ parduotuvėse jau galioja 30 proc. nuolaida. 

Pigiau „Iki“ įsigijus tulpių „Iki“, jas išlaikykite ilgiau

Mamos diena kone neįsivaizduojama be pavasariu kvepiančių tulpių. Jos „Iki“ parduotuvėse lojalius pirkėjus džiugina ir spalvų gama, ir kainomis. Skintai gėlių puokštei su tulpėmis ir hiacintais išleisite tik 4,99 Eur, o 9 šviežiai skintos tulpės kainuoja vos 2,99 – 0,33 ct už vieną tulpę. 

Jų verta nupirkti ne tik mamai, bet ir pasipuošti savus namus. Vos kelios paprastos gudrybės užtikrins, kad jų žiedlapiai išsilaikys gerokai ilgiau.

Tinkama vaza. Nuskintos tulpės dar paauga keliais centimetrais, todėl „Iki“ šviežių gėlių ir augalų kategorijos vadybininkė Vesta Paukštelo rekomenduoja joms rinktis aukštesnę vazą nei įprastai. Taip gėlės gaus pakankamą atramą, ilgiau išlaikys formą. Taip pat pasirūpinkite, kad vaza būtų švarutėlė.

Kotų ir lapų patrumpinimas. „Nupjaukite lapus, kurie liečia vandens paviršių. Mirkdami vandenyje jie jį gali užteršti, be jų taip pat augalas visą energiją skirs būtent žiedlapiams. Taip pat tulpėms galioja tas pats patarimas, kaip ir kitoms pamerktoms gėlėms – parsinešę namo jų kotelius patrumpinkite įstrižai, 45 laipsnių kampu, ir tą vis pakartokite kas porą dienų“, – rekomenduoja V. Paukštelo.

Vandens temperatūra. Nors tokioms gėlėms kaip lelijos geriausiai tinka kambario temperatūros ar net apyšiltis vanduo, tulpės klesti šaltutėliame. Jeigu matote, kad tulpės jau pradeda nuleisti galvas, galite jas pamerkti ir į vandenį su ledukais – tai akimirksniu atgaivins šias gėles. 

Derama vieta kambaryje. Tulpes dažnas mėgsta pamerkti ant virtuvės stalo ar padėti ant spintelės. Tai visiškai nėra blogai, jeigu tik šalia nestovi vaisių dubuo. Nemažai vaisių nokdami skleidžia etileno dujas, kurios tulpėms paprasčiausiai kenkia. Jei vaza ir vaisių dubuo yra per arti vienas kito, tulpių galvutės nulinks gerokai greičiau. Taip pat šių gėlių nestatykite ten, kur jas sieks tiesioginiai saulės spinduliai ar prie pat šilumos šaltinio.

Vandens keitimas. „Tai – universali taisyklė visoms į vazą pamerktoms gėlėms, visos jos mėgsta šviežią vandenį. Tačiau tulpės geria daugiau vandens nei dauguma gėlių, todėl jas reikia reguliariai tikrinti. Pasirūpinkite, kad tulpės vazoje visuomet turėtų pakankamai vandens, ir automatiškai pailginsite jų gyvenimo trukmę. Visgi tai nereiškia, kad reikėtų pripilti iki pusės stiebų – geriau vandens mažiau ir reguliariai jo kiekį prižiūrėti. Pakaks, kad jis apsemtų 5–10 cm“, – pataria gėlių žinovė.

G. Kitovė primena, kad geriausiais „Iki“ pasiūlymais pasinaudoti paprasta – naudingos akcijos, įvairios nuolaidos ir ypatingi pasiūlymai skelbiami leidiniuose „Iki“ parduotuvėse, interneto puslapyje www.iki.lt ir mobiliojoje programėlėje. Joje kiekvienas pirkėjas ras ir asmeninių pasiūlymų bei dalyvaudamas lojalumo programoje rinks taškus, kuriuos galės išmainyti į vertingus prizus ar nuolaidas.