Kol kiti lygina, „Iki“ pigina: 4 dienas tūkstančiams maisto produktų – net 40 proc. nuolaida

2023-12-13
Kol kiti lygina, „Iki“ pigina: 4 dienas tūkstančiams maisto produktų – net 40 proc. nuolaida

Jei norite sutaupyti ir Kalėdas pasitikti pigiau, tai dar nereiškia, kad šventinį stalą reikalinga  ruošti vien iš keliolikos atrinktų, vargiai derančių, tačiau gausiai reklamuojamų produktų – „Iki“ parduotuvėse jau nuo ketvirtadienio startuoja „Maisto fiesta“, kurios metu itin solidžios nuolaidos taikomos ištisoms maisto prekių kategorijoms. Nuo šaldytos produkcijos iki konservų, nuo miltų iki šviežios lašišos ir jos gaminių – 4 dienas „Iki“ parduotuvėse lojalumo programos dalyviai pačius įvairiausius produktus pirks net su 40 proc. nuolaida.

„Kai kuriems tinklams pirkinių krepšeliai lankytojams yra naujiena – matyt, naujiena ir tai, kad visų pirkėjų taip pat nereikia dėti į vieną „krepšelį“. Turime beveik pustrečio šimto „Iki“ parduotuvių visoje šalyje ir matome, kad jose lankosi patys įvairiausi klientai, kiekvienas turi savus poreikius, lūkesčius. Todėl kol vieni tinklai kviečia rinktis tik iš 15 pigiausių produktų krepšelio, mes geras kainas siūlome ištisoms prekių kategorijoms. Kas savaitę skelbiame nuolaidas apie 5 tūkstančiams prekių – taip kiekvienas gali sutaupyti ir pasinaudoti patraukliais pasiūlymais, kad ir kokių prekių ieškotų“, – sako Vaida Budrienė, „Iki“ komunikacijos vadovė.

Pasak „Iki“ atstovės, tinklas ne tik deda daug pastangų, kad mažintų reguliarias prekių kainas, bet nuo jų dar ir taiko papildomas nuolaidas bei akcijas pirkėjams. Jų dydis ir mastas atliepia „Iki“ kultūrą – viską daryti drąsiai ir ambicingai.

Tokia yra ir ketvirtadienį prasidėsianti „Maisto fiesta“. Jos metu iki pat sekmadienio su „Iki“ lojalumo kortele pirkėjai savo išlaidas plačiai įvairovei maisto prekių gali sumažinti net 40 proc.

„Ir šventiškiau, ir pigiau – norime, kad Lietuvos gyventojai su džiugesiu lauktų artėjančių švenčių. Lengvesnę kasdieną pirkėjams šią savaitę kurti padės sunkesni pirkinių krepšeliai – paskelbėme dideles nuolaidas toms prekių kategorijoms, kurių artėjant Kalėdoms reikia daugeliui. Apsirūpinę jomis iš anksto pirkėjai ir gerokai sutaupys, ir Kalėdų galės laukti be papildomo streso“, – sako V. Budrienė.

„Iki“ nuo ketvirtadienio iki sekmadienio 40 proc. nuolaida su „Iki“ lojalumo kortele taikoma:

 • Šaldytai produkcijai
 • Konservuotiems vaisiams ir daržovėms
 • Mėsos ir žuvų konservams
 • Aliejui
 • Mėsos gaminiams „Kai norisi mėsos“
 • Šviežiai lašišai ir jos gaminiams
 • Prieskoniams ir konditerijos kepimo priedams
 • Miltams, miltų mišiniams
 • Uogienėms, šokoladiniams kremams
 • Arbatai ir kavos pupelėms
 • Sultims, nektarams ir sulčių gėrimams

Ir tai dar ne viskas – visą savaitę galioja dar aibė kitų vertingų nuolaidų. Pavyzdžiui, populiarųjį „Hellmann‘s Original“ majonezą galima nusipirkti net su 60 proc. nuolaida – 855 ml indelis tekainuoja 2,99 Eur. Žiemą ypač vertingi ir populiarūs patys įvairiausi švieži sveriami citrusiniai vaisiai šią savaitę yra perpus pigesni. Tokia pati nuolaida taikoma ir šokolado plytelėms, saldainių dėžutėms ir sveriamiems saldainiams „Pergalė“, kalėdinėms dekoracijoms, suvenyrams ir girliandoms. Nuolaidos galioja su „Iki“ lojalumo kortele.

Savaitgalį „Iki“ lojalumo programos dalyviams bus pažerta dar daugiau progų sutaupyti: penktadienį laukia 30 proc. nuolaidos sūriui, šeštadienį – perpus pigesni namų apyvokos reikmenys, dovanų pakavimo priemonės ir atvirukai, sekmadienį – 50 proc. akcija mineraliniam vandeniui „Vytautas“.

V. Budrienė primena, kad geriausiais „Iki“ pasiūlymais pasinaudoti visai paprasta – akcijos, nuolaidos ir ypatingi pasiūlymai skelbiami leidiniuose „Iki“ parduotuvėse, interneto puslapyje www.iki.lt ir mobiliojoje programėlėje.

Joje kiekvienas pirkėjas ras ir asmeninių pasiūlymų bei dalyvaudami lojalumo programoje rinks taškus, kuriuos galės išmainyti į vertingus prizus ar nuolaidas. Pavasarį atnaujinus „Iki“ lojalumo programą į iki tol dar neregėtą Lietuvoje, jos naudomis parduotuvių lankytojai jau pasinaudojo arti milijono kartų, jiems išdalyta prizų už pusę milijono eurų.