Kazlų Rūdoje duris atvėrė atnaujinta „Iki“ parduotuvė

2021-06-17
Kazlų Rūdoje duris atvėrė atnaujinta „Iki“ parduotuvė

Prekybos tinklas „Iki“ ketvirtadienį atidarė atnaujintą parduotuvę Kazlų Rūdoje, adresu Vytauto g. 19. Parduotuvė rekonstruota pagal naujausius įmonės standartus, pirkėjų patogumui čia įrengtos savitarnos kasos. Prekybos tinklo investicijos į parduotuvės atnaujinimą siekė 476,5 tūkst. Eur.

„Siekiame būti šalia savo pirkėjų, atitikti jų lūkesčius ir suteikti kuo geresnę apsipirkimo patirtį, todėl nuolat atnaujiname parduotuves ir daug dėmesio skiriame prekių asortimentui. Atnaujintoje šiuolaikiškoje parduotuvėje pirkėjai ras kruopščiai atrinktą visų būtinų kasdienių produktų pasirinkimą. Taip pat įrengėme savitarnos kasas, kad gyventojai galėtų apsipirkti greičiau ir patogiau“, – sako Lina Muižienė, prekybos tinklo „Iki“ vykdomoji direktorė.

Atnaujintoje 305 kv. m parduotuvėje Kazlų Rūdoje šviežumą ir vietoje ruošiamą produkciją vertinantiems pirkėjams bus siūloma tris kartus per dieną kepamos duonos bei bandelių.

Patogesniam ir greitesniam apsipirkimui čia įrengtos 2 „IKI Bitutė“ kasos. Taip pat veikia 1 paprasta kasa. Parduotuvėje iš viso dirba 7 darbuotojai. Lankytojams vasaros sezoną ji bus atvira darbo dienomis nuo 8 iki 21 val., o savaitgaliais – nuo 8 iki 19 val.

Nuolat į parduotuvių atnaujinimą ir plėtrą aktyviai investuojantis prekybos tinklas „Iki“ šiais metais atidarė dvi visiškai naujas parduotuves Kaune ir Ringauduose. Dar 11 parduotuvių renovuotos tiek didžiuosiuose miestuose, tiek ir šalies regionuose, o dvi iš jų – IKI Express Klaipėdoje ir Vilniuje  –atnaujintos pagal naują formatą.

Prekybos tinklas nuolat ieško pirkėjams patogiausių sprendimų ir plečia savitarnos kasų įrengimą. Per šiuos metus į savitarnos kasų plėtrą planuojama investuoti apie 3 mln. Eur. Prekybos tinklą iš viso šiuo metu sudaro 227 „Iki“ parduotuvės. Prekybos tinkle dirba apie 5,9 tūkst. darbuotojų.