Kavos ar arbatos? Verta rinktis abi – „Iki“ prasidėjo Kavos ir arbatos dienos, siūlančios nuolaidas iki 50 proc.

2023-11-06
Kavos ar arbatos? Verta rinktis abi – „Iki“ prasidėjo Kavos ir arbatos dienos, siūlančios nuolaidas iki 50 proc.

Jaukumas tai – puodelis arbatos ar kavos, kai už lango rudens vėjas taršo lapus ir lyja. Dabar yra geriausias metas išsirinkti savo mėgstamą gėrimą, nes „Iki“ parduotuvėse karaliauja Kavos ir arbatos dienos. Nuo pirmadienio susikurti jaukumą namuose su „Iki“ galima gerokai pigiau, o šios net iki 50 proc. nuolaidos, galiojančios su lojalumo kortele, tarsi sufleruoja mintį prie karšto gėrimo įsigyti skanumynų. 

„Daugeliui žmonių saulėta vasara mėgautis yra lengviau ir paprasčiau negu rudeniu. Tačiau „Iki“ padeda savo klientams atrasti mažus kasdienius rudens malonumus ir parodyti, kad jie gali būti ne mažiau ryškūs negu vasaros akimirkos. Teminė akcija leis pasirūpinti kavos bei arbatos atsargomis, o gal net atrasti naują dienos ritualą. Yra įrodyta, jog, saikingai vartojant, kavos ar arbatos gėrimus daugeliu atžvilgių suteikia naudos organizmui – gerina imunitetą, saugo nuo peršalimo ir pakelia nuotaiką. Norime padėti savo pirkėjams palaikyti gerą nuotaiką ir stiprią sveikatą“, – teigia Vaida Budrienė, „Iki“ komunikacijos vadovė. 

Ji įsitikinusi, kad „Iki“ klientų nuotaiką iškart pakels žinia apie su „Iki“ lojalumo kortele net 50 proc. siekiančias nuolaidas, per akcijos dienas taikomas įvairių rūšių arbatai, maltai kavai, kavos pupelėms, kavos kapsulėms ir tirpiajai kavai.

„Iki“ parduotuvėse klientai gali rinktis iš daugybės įvairių arbatos rūšių birios arbatos arba arbatos pakeliuose. Pasak V. Budrienės, dauguma arbatos mėgėjų Lietuvoje yra ištikimi klasikai – juodajai arbatai. Šis gėrimas iš Rytų yra puikus antioksidantų šaltinis, sušildo ir kviečia pokalbiui. Teminės akcijos proga įvairių juodosios arbatos rūšių galima įsigyti iki perpus pigiau.

Prekybos tinklo duomenys rodo, kad gausų savo gerbėjų ratą mūsų šalyje turi ir žalioji arbata, kuri pasaulyje vertinama dėl savo gerųjų savybių bei teigiamo poveikio organizmui, o per Kavos ir arbatos dienas jos nusipirkti siūloma su iki 50 proc. siekiančiomis nuolaidomis.

Šaltuoju metų laiku vis daugiau pirkėjų dėmesio sulaukia ir vietinės, lietuviškos arbatos bei jų mišiniai. Čiobrelių, ramunėlių, mėtų ir kitas žolelių arbatas žmonės Lietuvoje geria prisimindami senas tradicijas ir vertindami žolininkų patarimus. Dalis žmonių tiki, kad jiems geriausiai tinka tai, kas užauga čia pat – mūsų krašto pievose ir miškuose. Per „Iki“ vykstančias Kavos ir arbatos dienas pirkėjai galės gerokai sutaupyti, nes įvairioms jų rūšims galioja didelės nuolaidos.

Tuo tarpu kavos pupelių Lietuvos miškuose dar niekas neprisiskynė. Į mūsų šalį šios gėrybės atkeliauja iš Afrikos, Azijos ar Pietų Amerikos. Pupelės gali būti apdorojamos, skrudinamos ir sumalamos tiek Lietuvoje, tiek Italijoje ar Vokietijoje. Kiekviena šalis turi savas tradicijas ir kavos paruošimo būdus. Pažinti jas dabar yra geriausias metas, nes įvairioms tiek pupelių, tiek maltos kavos, tiek kavos kapsulių rūšims suteikiamos iki 50 proc. nuolaidos. Todėl patenkinti liks ir geriantys espresso, ir latte, ir tradicinę juodą, užplikomą puodelyje. 

Paįvairinti kasdienybę norintys žmonės, natūralų kavos arba arbatos skonį gali nuspalvinti griežinėliu citrinos, vanile, medumi, cinamonu ar imbieru. Tokie mišiniai savo aromatais ir skonių spalvomis gali nukelti į kitą šalį, nes, pavyzdžiui, Arabijos pusiasalyje mėgstama gerti tik tokią – prieskoniais gardintą – kavą. Ten į gėrimą dedama kardamono, šafrano, cinamono ir kt. O jeigu keliaudami po pasaulį visada užsukate į „Starbucks“, šio kavinių tinklo skonį galėsite prisiminti patogiai įsitaisę namuose – „Iki“ tinkle įvairių šio prekės ženklo rūšių kavos pupelės, kapsulės, kakavos gėrimai ribotą laiką parduodami su sutaupyti leidžiančiomis nuolaidomis.

Beje, pirkėjams jau siūloma proga ir pasirūpinti kalėdine dovana artimiesiems ar sau pačiam – kapsulinį kavos aparatą „Lavazza Jolie“ su lojalumo kortele „Iki“ klientai gali įsigyti net su 66 proc. nuolaida.

Mėgstantys saldinti kavą arba arbatą turėtų žinoti, kad šiuo metu „Iki“ prekybos tinkle pigiausia 1 kg cukraus pakuotė kainuoja vos 0,95 euro. Į gėrimo ritualą saldumynus įtraukiantys žmonės, gali atkreipti dėmesį, kad šiuo metu net kelioms eklerų, kruasanų ir bandelių rūšims taikomos patrauklios nuolaidos.

Galiausiai „Iki“ komunikacijos vadovė V. Budrienė primena baristų patarimą – kavą arba arbatą užplikyti 90–95 laipsnių temperatūros vandeniu. Tai yra viena svarbiausių sąlygų, kad gėrimas atskleistų visas geriausias savo savybes.