Kauno Romainių gyventojams – ilgai laukta žinia: „Iki“ atidarė naują didžiausio formato parduotuvę

2024-07-04
Kauno Romainių gyventojams – ilgai laukta žinia: „Iki“ atidarė naują didžiausio formato parduotuvę

Aktyviai plėtros planus įgyvendinantis prekybos tinklas „Iki“ ketvirtadienį, liepos 4-ąją,  Kaune, Vijūkų g. 125, atidarė visiškai naują parduotuvę. Sparčiai gyventojų skaičiumi besiplečiančioje vietovėje duris atvėrusioje „Iki“ prekybos vietoje bus siūlomas plačiausias prekių ir paslaugų asortimentas – į 3 širdelių parduotuvę „Iki“ investavo apie 1 mln. Eur.  

„Kauno pašonėje esantys Romainiai, kaip ir kaimyniniai Vijūkai, Giraitė, Užliedžiai, yra patrauklūs naujakuriams, čia keliasi vis daugiau gyventojų. Nuolat rūpinamės, kad pirkėjai apsipirkti galėtų kuo patogiau, todėl naujas parduotuves atidarome ten, kur jos bus ypač naudingos. Romainiuose atidarėme didžiausio formato parduotuvę, kad vietos gyventojai reikalingiausias prekes rastų šalia namų, galėtų rinktis iš didelės įvairovės bei sutaupyti, naudojantis gausybe nuolaidų ir akcijų. Tai bus ypač patogu vasarą norint mažiau laiko skirti buičiai, nes greitai ir sklandžiai apsipirkti bus galima arčiau namų, taupant laiką ir pinigus“, – sako Lina Muižienė, prekybos tinklo „Iki“ vykdomoji direktorė.

Moderni „Iki – Vijūkai“ parduotuvė įrengta pagal naujausius įmonės standartus ir naująją koncepciją. Pagrindinė idėja – sukurti tokią aplinką, kurioje klientų apsipirkimo kelionė vyktų intuityviai, mėgstamas prekes būtų galima rasti kuo greičiau ir patogiau, būtų aiškiai išskirti specialūs kainų pasiūlymai ir dar daugiau dėmesio skiriama „Iki“ stiprybei rinkoje – šviežių produktų asortimentui.

Naujoje daugiau nei 1,4 tūkst. kv. m ploto parduotuvėje bus užtikrinamas plačiausias – net iki 14 tūkst. prekių – asortimentas, tad ji idealiai tiks tiek kasdieniam, tiek savaitiniam apsipirkimui. 

Erdvioje ir šiuolaikiškoje parduotuvėje „Iki“ klientai ras vitrinose siūlomą šviežią mėsą, paukštieną, šviežią bei rūkytą žuvį, šviežių konditerijos ir kulinarijos gaminių. 

Nauja prekybos vieta jau kvepia ką tik iškepta duona ir bandelėmis, kurios iš vietoje esančių krosnių traukiamos ne mažiau nei tris kartus per dieną, taip rūpinantis maksimaliu šviežumu. 

Be to, pirkėjų patogumui čia siūloma ir šviežių sulčių spaustuvė bei duonos pjaustyklė. Taip pat klientai galės atsiimti prekes, užsakytas „Iki“ ar „LastMile“ el. parduotuvėje.

Dar daugiau – atidarymo proga pirkėjų „IKI – Vijūkuose“ jau laukia specialūs naudingi pasiūlymai, galiojantys tik šioje naujoje parduotuvėje.

Greitesniam apsipirkimui naujoje parduotuvėje įrengtos 8 „IKI Bitutė“ savitarnos kasos, veiks ir įprastų. „IKI – Vijūkai“ pirkėjams bus atvira kasdien nuo 8 iki 22 val.

Įrengiant parduotuvę buvo įdiegti ir energiją taupantys sprendimai – LED apšvietimas bei tvaresnė šaldymo įranga. Prekybos tinklo duomenimis, LED apšvietimas, palyginus su įprastu, sutaupo 40–50 proc. jam skiriamų elektros sąnaudų. Įdiegus ir išmanią pastato valdymo sistemą, sutaupoma dar nuo 15 iki 20 proc. energijos apšvietimui. O modernesnė ir tvaresnė šaldymo įranga leidžia suvartoti perpus mažiau energijos.

Tarptautinei „Rewe“ grupei priklausantis prekybos tinklas „Iki“ Lietuvoje veikia nuo 1992 metų. Turėdamas 244 parduotuves visoje Lietuvoje, „Iki“ yra vienas didžiausių mažmeninės prekybos tinklų. Tarp didžiausių šalies darbdavių esanti bendrovė yra įdarbinusi apie 5,5 tūkst. darbuotojų. Prekybos tinklas kartu su „Pixevia“ Vilniuje atidaręs penkias autonomines parduotuves su „Iki“ prekių ženklu. Prekybos tinklas taip pat valdo prekių pristatymo į namus startuolį „LastMile“ ir nuosavo prekės ženklo elektroninę parduotuvę.