Kaišiadoriečiai apsipirkinės atnaujintoje „Iki“ parduotuvėje

2018-11-16

Duris naujai atvėrusioje parduotuvėje Kaišiadorių gyventojai ir miesto svečiai ras prasiplėtusį šviežios mėsos, duonos, vaisių ir daržovių asortimentą. Ypatingas dėmesys bus skiriamas lietuviškų produktų pasiūlai, kuri sudarys apie 80 proc. visų prekių.

Po parduotuvės atnaujinimo pasikeitė ir patogesniu tapo beveik 900 kv. m ploto prekybos salės išplanavimas. Be to, modernizuotos parduotuvės kasos bei informacijos centras, todėl pirkėjai galės apsipirkti ir kitas paslaugas gauti greičiau, o darbuotojams bus patogiau dirbti. Iš viso parduotuvėje darbuosis 27 darbuotojai.

„Tinklo parduotuvių atnaujinimas visoje Lietuvoje yra mūsų strategijos dar labiau sustiprinti „Iki“ pozicijas šalies mažmeninės prekybos rinkoje dalis. Siekiame, kad visos mūsų parduotuvės būtų modernios, pirkėjai jose rastų platų ir jų poreikius atitinkantį prekių asortimentą. Pirkėjai vertina mūsų dėmesį produktų šviežumui ir įvairovei, todėl šiems savo pranašumams ir toliau teikiame prioritetą. Kartu investuojame į tinklo plėtrą, stipriname vadovų komandą, daug resursų skiriame mūsų darbuotojų gerovei, jų kompetencijų kėlimui“, – sako prekybos tinklą „Iki“ valdančios bendrovės „Palink“ generalinis direktorius Gerard Rog.

Iš viso per ateinančius dvejus metus visoje šalyje planuojama atidaryti 20 naujų „Iki“ parduotuvių ir rekonstruoti apie 50 esamų.

Pagrindiniu prekybos tinklo akcininku padidinusi savo investicijų dalį neseniai tapo viena didžiausių Vokietijos mažmeninės prekybos grupių „Rewe“, kuri „Iki“ valdyme dalyvauja nuo 2008 metų. „Rewe“ nuo šių metų lapkričio valdo 93,75 proc. bendrovės „Palink“ akcijų.

„Rewe“ grupė veikia 22 Europos šalyse, jos apyvarta siekia beveik 58 mlrd. eurų. Grupei priklauso tokie prekybos tinklai kaip „Rewe to go“, „Penny“, „Billa“, taip pat kelionių agentūros. Iš viso „Rewe“ priklausantys prekybos tinklai praėjusiais metais valdė 15,3 tūkst. parduotuvių. Grupės valdomose įmonėse dirba 345 tūkst. darbuotojų.

Prekybos tinklas „Iki“ Lietuvoje veiklą vykdo nuo 1991 metų. Šiuo metu šalyje iš viso veikia 233 tinklo parduotuvės.