Kainų mažinimo vajus „Iki“ – atpiginta dešimtys tortų ir pyragų

2024-01-16
Kainų mažinimo vajus „Iki“ – atpiginta dešimtys tortų ir pyragų

Pasisaldinti dieną nuo šiol – pigiau. Didele šviežių ir gardžių kepinių įvairove garsėjantis prekybos tinklas „Iki“ mažina įvairių savo gamybos konditerijos prekių kainas. Pasak Vaidos Budrienės, prekybos tinklo komunikacijos vadovės, pirkėjams iš viso pinga daugiau nei trys dešimtys „Pagaminta IKI“ konditerijos gaminių. 

„Savos gamybos konditerijos skanėstai yra mūsų tinklo vizitinė kortelė. Tortų, pyragų receptūros yra kruopščiai kuriamos profesionalios konditerių komandos su Thierry Lauvray priešakyje, net kelis kartus per metus pristatome saldžių naujienų. Šįkart už naujieną „padėkos“ piniginė – metus pradedame ryžtingai ir jau sumažinome daugiau nei dviejų dešimčių savo tortų bei pyragų reguliarias kainas“, – sako V. Budrienė.

Medaus tortas – ketvirtadaliu pigiau

Kaina už kilogramą 1–2 eurais mažėja įvairiems pyragams. Pinga tiek ilgamečiai favoritai, tokie kaip Medaus pyragas, Tinginys, maskarponės kremo pyragas, tiek ir pirkėjų simpatijas jau pelniusios naujovės – pavyzdžiui, kakavinis pyragas su plikytu kremu „Popietė“, trupininis pyragas „Migdolinė uoga“ ir kt. 

„Iki“ tortų asortimente kainos mažėja nuo 6 iki net 27 proc. Pirkėjams jau atpigo tuzinas skanėstų: nuo įvairiausių tartalečių iki tortų be pridėtinių cukrų ar laktozės, o legendinio Medaus torto kilogramas nuo šiol kainuoja visais 4 eurais mažiau – tik 10,99 Eur.

„Pirkėjai mus vertina už didelę nuolaidų gausą, kuri leidžia stipriai sutaupyti. Su „Iki“ lojalumo kortele klientai kas savaitę sulaukia net 40 proc. siekiančių nuolaidų apie 5 tūkstančiams prekių. Agresyvias nuolaidas taikysime ir toliau, tačiau nuolat ieškome būdų, kaip mažinti ir reguliarias prekių kainas. Mūsų pastangos pirkėjams virsta sutaupytais eurais“, – sako „Iki“ komunikacijos vadovė.

Dar vieną piginimo etapą pirkėjai pajus jau ateinantį pirmadienį, sausio 22 dieną, kai sumažės dar daugiau nei 10 konditerijos gaminių „Pagamina IKI“ reguliarios kainos.  

„Mažiname kainas, tačiau kokybės prasme nedarome jokių kompromisų. Kartelė „Iki“ specialistų gaminamam maistui – ypač aukšta. Galime sakyti, kad konditeriai saldėsius gamina taip, kaip namuose – naudoja tik tikrą grietinėlę, sviestą, aukščiausios rūšies miltus. Pirkėjai gali būti tikri, kad mūsų gaminiuose nebus ir jokių dirbtinių saldiklių. Skiriame daug dėmesio, kad receptams parinktume tik pačius geriausius produktus, kurie pateisintų mūsų pirkėjų lūkesčius“, – pažymi V. Budrienė.

Ji primena, kad sausio mėnesį „Iki“ parduotuvėse vyksta ir dar neregėta akcija „Sausio akcentas – viskas po centą“, kai visas pirkinių krepšelis gali tekainuoti centus. Kiekvieną dieną atsitiktine tvarka 40 tūkst. klientų, priklausančių „Iki“ lojalumo programai, suteikiama nuolaida, kurią pritaikius už kiekvieną produktą savo pirkinių krepšelyje pirkėjas mokės tik po 0,01 Eur. 

Geriausiais „Iki“ pasiūlymais pasinaudoti visai paprasta – akcijos, nuolaidos ir ypatingi pasiūlymai skelbiami leidiniuose „Iki“ parduotuvėse, interneto puslapyje www.iki.lt ir mobiliojoje programėlėje.