Juodos spalvos respiratoriai tampa pirmuoju pirkėjų pasirinkimu

2021-04-02
Juodos spalvos respiratoriai tampa pirmuoju pirkėjų pasirinkimu

Būtinybė dėvėti veidą dengiančias apsaugos priemones skatina paversti jas dar viena stiliaus ir išvaizdos detale, todėl gyventojai ieško įvairesnių spalvų. Vaida Budrienė, prekybos tinklo „Iki“ komunikacijos vadovė, teigia, kad pastebimas augantis susidomėjimas juodos spalvos apsaugos priemonėmis ir nuo šiol siekiama pirkėjams pasiūlyti ne tik juodų apsauginių kaukių, bet ir juodos spalvos respiratorių, kurie apsaugos lygiu nė kiek nenusileidžia kitų spalvų apsaugos priemonėms.

„Visos mūsų prekybos tinkle parduodamos apsaugos priemonės yra sertifikuotos ir atitinka keliamus reikalavimus. Pirkėjams siūlome ne tik vienkartines medicinines kaukes, bet taip pat ir respiratorius. Atsižvelgdami į vyraujančias tendencijas, nuo šiol sudarome galimybes pirkėjams įsigyti ne tik baltų, bet ir juodos spalvos respiratorių“, – sako V. Budrienė.

Dėl ypatingos formos respiratoriai geriau priglunda prie veido, yra patogesni dėvėti. Be to, juos galima jie turėtų tinkamai apsaugoti iki 8 val. Juodos spalvos respiratoriai yra visiškai tokie pat kaip ir baltos spalvos. Į juodą pakeistas tik viršutinis jų sluoksnis, tačiau nedaroma jokių išlygų dėl apsaugos kokybės.

Pasak V. Budrienės, apsauginės kaukės ir respiratoriai tapo nuolatinėmis prekybos tinklo prekėmis. Taip pat išlieka reguliari ir jų paklausa. Siekiant prisidėti prie pandemijos plitimo stabdymo, pirkėjams sudaromos plačios galimybės įsigyti ir visų kitų būtinų apsaugos priemonių, tokių kaip dezinfekcinis skystis.  

Norėdamas sudaryti kuo palankesnes sąlygas įsigyti respiratorių, prekybos tinkas siūlo juos už vienas mažiausių kainų rinkoje. Tiek baltos, tiek juodos spalvos 2 respiratorių pakuotė kainuoja „Iki“ parduotuvėse kainuoja 1,29 Eur.

Siekiant prisidėti prie pandemijos plitimo stabdymo, pirkėjai raginami ne tik tinkamai dėvėti veido apsaugas, bet ir laikytis kitų saugaus apsipirkimo rekomendacijų. Skatinama iš anksto planuoti pirkinių krepšelį, sudaryti produktų bei prekių sąrašą, laikytis saugaus atstumo ir vengti fizinių kontaktų, naudotis parduotuvėse įrengtais dezinfekantais. Gyventojai raginami pirmenybę teikti atsiskaitymui savitarnos kasose, kurios padeda sumažinti žmogiškųjų kontaktų tikimybę.