„Iki“ žengia į naują etapą – tokią parduotuvę pirmąkart atidarys prekybos centre

2023-11-07
„Iki“ žengia į naują etapą – tokią parduotuvę pirmąkart atidarys prekybos centre

Aktyviai plėtrą vykdantis prekybos tinklas „Iki“ Vilniuje atidarys parduotuvę prekybos centre „Europa“, adresu Konstitucijos pr. 7A-1. Sostinės verslo centre 2024 m. pirmąjį ketvirtį duris atvers didžiausio formato tinklo parduotuvė, investicijos į ją sieks 2 mln. eurų. 

„Kuo daugiau patogumo pirkėjams – nuolatinis „Iki“ komandos tikslas. Tai mus nuolat skatina tobulėti, tad keliame kartelę aukštyn ir pirmą kartą parduotuvę atidarysime prekybos centre. 3 širdelių parduotuvė bus orientuota į laiką taupančius lankytojus – tiek į Vilniaus centrinio verslo rajono darbuotojus, lankytojus, tiek į patogiai apsipirkti norinčius gyventojus. Vietoje kepsime picas, bus galima išsispausti šviežių sulčių, išsirinkti jau paruoštų pietų rinkinių bei užkandžių. Didžiausio formato parduotuvė taip pat reikš, kad atvykus apsipirkti į „Europą“, vienu apsilankymu bus galima apsirūpinti ir maisto prekėmis visai savaitei“, – sako Lina Muižienė, prekybos tinklo „Iki“ vykdomoji direktorė.

„Iki“ – vienas iš tęstinių mūsų pokyčio akcentų, dėl kurių dirbame pastaruosius metus. Tai dviejų puikiai derančių prekių ženklų ir koncepcijų sinergija. Jie abu supranta, kokiam klientui dirbame – išprususiam, greitam, žingeidžiam, energingam ir originaliam. Esame šalia kasdien, keliskart per dieną. Nepaprastai džiaugiamės pasitikdami „Iki“ „Europoje“, – sako Viktorija Gražienė, „Europos“ valdytoja.

Moderni „Iki“ parduotuvė bus įrengta pagal naujausius įmonės standartus ir naująją koncepciją. Pagrindinė idėja – sukurti tokią aplinką, kurioje klientų apsipirkimo kelionė vyktų intuityviai, mėgstamas prekes būtų galima rasti kuo greičiau ir patogiau, būtų aiškiai išskirti specialūs kainų pasiūlymai ir dar daugiau dėmesio skiriama „Iki“ stiprybei rinkoje – šviežių produktų asortimentui.

Erdvioje ir šiuolaikiškoje 1300 kv. metrų prekybinio ploto parduotuvėje bus užtikrinamas plačiausias, iki 14 tūkst. prekių asortimentas. Ji idealiai tiks tiek savaitiniam apsipirkimui, tiek atsargų papildymui namuose ar greitiems pietums mieste. 

Trijų širdelių parduotuvėje bus šviežių sulčių spaustuvė, duonos pjaustyklė, vietoje kepamos picos. „Iki“ klientai joje ras vitrinose siūlomą šviežią mėsą, šviežią bei rūkytą žuvį, šviežią konditeriją ir kulinariją. Bus užtikrinamas gausus šviežių vaisių, daržovių, taip pat patogiai supakuotų pietų rinkinių, užkandžių pasirinkimas. Klientų patogumui, joje bus galima ir atsiimti prekes, užsakytas „Iki“ ar „LastMile“ el. parduotuvėje.

Greitesniam apsipirkimui naujoje parduotuvėje bus įrengtos „IKI Bitutė“ savitarnos kasos, veiks ir įprastos. 

Įrengiant parduotuvę diegiami ir energiją taupantys sprendimai – LED apšvietimas bei tvaresnė šaldymo įranga. Prekybos tinklo duomenimis, LED apšvietimas, palyginus su įprastu, sutaupo 40–50 proc. jam skiriamų elektros sąnaudų. Įdiegus ir išmaniąją pastato valdymo sistemą, sutaupoma dar nuo 15 iki 20 proc. energijos apšvietimui. O modernesnė ir tvaresnė šaldymo įranga leidžia suvartoti perpus mažiau energijos.

Tarptautinei „Rewe“ grupei priklausantis prekybos tinklas „Iki“ Lietuvoje veikia nuo 1992 metų. Turėdamas 242 parduotuves visoje Lietuvoje, „Iki“ yra vienas didžiausių mažmeninės prekybos tinklų. Tarp didžiausių šalies darbdavių esanti bendrovė yra įdarbinusi apie 5,5 tūkst. darbuotojų. Prekybos tinklas kartu su „Pixevia“ Vilniuje atidaręs penkias autonomines parduotuves su „Iki“ prekių ženklu. Prekybos tinklas taip pat valdo prekių pristatymo į namus startuolį „LastMile“ ir nuosavo prekės ženklo elektroninę parduotuvę.