„Iki“ žaidimo laimėtojai įteikė paskutinio ketvirtojo automobilio raktelius

2021-09-27
„Iki“ žaidimo laimėtojai įteikė paskutinio ketvirtojo automobilio raktelius

Prekybos tinklas „Iki“ pasveikino ketvirtąją žaidimo „Automobilis kas mėnesį, nes mylime Jus“ laimėtoją. Rugsėjo 24 dieną prabangaus aplinkai draugiško automobilio „Toyota RAV4 Hybrid“ rakteliai įteikti Ninai Trimailo iš Šiaulių. Iš viso „Iki“ vasaros žaidime sako pirkėjams padovanojo net 4 visureigius.

Net ketvirtas žaidime laimėtas automobilis N. Trimailo perduotas Šiauliuose, šalia „IKI Dainai“ parduotuvės, esančios adresu Gardino g. 2-2. Prabangų ir funkcionalų visureigį laimėjusi pensininkė džiaugėsi savo sėkme.

Moteris pasakojo, kad „Iki“ parduotuvėje apsiperka beveik kasdien, o į žaidimą užregistravo net 42 apsipirkimo kvitus. Laimingasis kvitas buvo už „IKI Turgus“ įsigytus pirkinius. Tai pirmas toks didelis ir įspūdingas laimėjimas N. Trimailo gyvenime. Į laimėto automobilio įteikimo šventę moterį atlydėjo sūnus. N. Trimailo svarsto, kad naujojo visureigio pati nevairuos ir veikiausiai juo važinės jos vaikai.

Pirmojo automobilio nugalėtoja tapo klaipėdietė vaikų darželio auklėtoja Daiva Kunelytė-Urbonienė. Laimingasis čekis buvo užregistruotas po apsipirkimo Klaipėdoje, Taikos g. 115, esančioje „IKI Žardė“ parduotuvėje. Antrąjį automobilį laimėjo Vilniaus universiteto profesorė dr. Nijolė Maskaliūnienė. Automobilis laimėtojai perduotas Vilniuje, prie Šeškinės g. 32 esančios „Iki“ parduotuvės. Trečiojo vasaros žaidime laimėto automobilio rakteliai nugalėtojai Aušrai Tartelytei įteikti Kaune, šalia Kovo 11-osios g. 22 įsikūrusios „IKI Girstupis“ parduotuvės.

Visoms laimėtojoms įteikti prabangūs ir funkcionalūs, aplinkai draugiški visureigiai „Toyota RAV4  Hybrid“ su naujoviška savaime įsikraunančia hibridine sistema. Šiam visureigiui būdinga tvirta išorė ir rafinuota salono apdaila. Ypač patogi vairuotojo sėdėjimo padėtis užtikrina puikų matomumą ir leidžia kontroliuoti situaciją. Erdvus ir komfortiškas jo salonas yra visapusiškai pritaikytas tiek ilgoms užmiesčio kelionėms, tiek trumpoms kelionėms mieste.