„Iki“ vertina, kaip užtikrinti pirkėjų srautų valdymą

2020-03-24
„Iki“ vertina, kaip užtikrinti pirkėjų srautų valdymą

„Praėjusios savaitės pabaigoje jau matėme mažesnį pirkėjų srautą ir didėjantį pirkinių krepšelį. Tai rodo, kad žmonės ima vis labiau girdėti rekomendacijas pirkti atsakingai – planuoti pirkinius, apsipirkti ilgesniam laikui ir taip išvengti dažno lankymosi parduotuvėje. Todėl situacija dėl didelių pirkėjų srautų, kuriuos matėme tik paskelbus apie karantiną, yra stabilizavusis.

Įvedus būtinybę reguliuoti pirkėjų srautą, „Iki“ parduotuvių apsaugos darbuotojai su parduotuvės darbuotojų pagalba užtikrins, kad būtų valdomas žmonių, esančių parduotuvėje vienu metu, skaičius, siekiant išvengti grūsčių ir būriavimosi. Taip pat, mūsų parduotuvėse jau yra įgyvendintos kompleksinės prevencinės priemonės, kuriomis siekiame maksimaliai riboti fizinio kontakto tiek tarp pardavėjų ir pirkėjų, tiek tarp pirkėjų galimybę“, – sako Indrė Baltrušaitienė, „Iki“ komunikacijos vadovė.

Pasak I. Baltrušaitienės, „Iki“ parduotuvių kasose įrenginėjamos organinio stiklo pertvaros, ant grindų prie kasų suklijuoti lipdukai, žymintys rekomenduojamą saugų atstumą pirkėjams laukiantiems eilėse. Pirkėjams įrengti dezinfekcinio skysčio dozatoriai, jie skatinami apsipirkdami mūvėti vienkartines pirštines.

Parduotuvėse reguliariai dezinfekuojami paviršiai, darbuotojai aprūpinti vienkartinėmis pirštinėmis, kiekvienoje kasoje yra dezinfekcinio skysčio dozatoriai kasininkams, skyriuose naudojamas muilas su dezinfekantais. Be to, darbuotojams perkamos apsauginės kaukės.

Siekiant apsaugoti didžiausią riziką turinčius vyresnio amžiaus žmones, jie skatinami „Iki“ parduotuvėse apsipirkti ryte 8.00–10.00. Jaunesnius pirkėjus prašoma savo apsipirkimą planuoti vėliau arba apsiperkant ryte būti supratingus ir praleisti vyresniuosius pirma savęs.