„Iki“ turi naują rinkodaros vadovą – juo tapo Andrej Pometko

2018-11-14

Prekybos tinklą „Iki“ valdančios bendrovės „Palink“ generalinis direktorius Gerard Rog sako, kad A. Pometko yra puikiai Lietuvos rinkos ir verslo kontekstą išmanantis vadovas, turintis aiškią viziją ir reikiamas kompetencijas jai įgyvendinti.

„Šiuo metu, kada „Iki“ valdyme savo investicijų dalį padidino vokiško kapitalo mažmeninės prekybos įmonių grupių „REWE“, A. Pometko patirtis, strateginis mąstymas ir taiklios įžvalgos neabejotinai sustiprins mūsų vadovų komandą ir padės „Iki“ toliau visu pajėgumu žingsniuoti į priekį. Rinkodaros vadovo pozicija itin konkurencingame mažmeninės prekybos sektoriuje yra ypač svarbi, todėl jai tinkamiausią žmogų rinkome labai atsakingai ir kantriai. Neabejoju, kad A. Pometko puikiai atliks savo darbą ir padės mums užtikrintai stiprinti savo pozicijas rinkoje“, – sako G. Rog.

Tuo metu A. Pometko tikina esantis pasirengęs naujiems iššūkiams ir nekantraujantis prisidėti prie prekybos tinklo augimo.

„Visuomet yra puiku turėti galimybę augti kartu su vienais iš savo srities lyderių ir kartu su visa organizacija siekti aukščiausių tikslų. Esu pasirengęs tęsti kolegų pradėtus darbus ir įgyvendinti naujas idėjas. Turime stiprią rinkodaros komandą, palaikančią vadovybę, todėl galime nuveikti tikrai daug“, – sako A. Pometko.

Anot A. Pometko, prekybos tinklo rinkodaros strategijoje ir toliau didžiulis dėmesys bus skiriamas „Iki“ pranašumams – šviežiam ir kokybiškam maistui, įvairiam asortimentui, patogiam apsipirkimui ir reagavimui į naujausias mitybos ir sveikesnės gyvensenos tendencijas.

Prekybos tinklas „Iki“ pastaruoju metu aktyviai stiprina savo pozicijas. Visoje Lietuvoje plečiamas ir modernizuojamas parduotuvių tinklas, didinamos investicijos į darbuotojų kompetencijų kėlimą, jų gerovės užtikrinimą. Per ateinančius du metus visoje šalyje planuojama atidaryti 20 naujų „Iki“ parduotuvių ir rekonstruoti apie 50 esamų.

Pagrindiniu prekybos tinklo akcininku padidinusi savo investicijų dalį neseniai tapo viena didžiausių Vokietijos mažmeninės prekybos grupių „Rewe“, kuri „Iki“ valdyme dalyvauja nuo 2008 metų.

„Rewe“ grupė veikia 22 Europos šalyse. Praėjusiais metais bendrovės apyvarta sudarė apie 58 mlrd. eurų. Grupei priklauso tokie prekybos tinklai kaip „Rewe to go“, „Penny“, „Billa“, taip pat kelionių agentūros. Iš viso „Rewe“ priklausantys prekybos tinklai praėjusiais metais valdė 15,3 tūkst. parduotuvių. Grupės valdomose įmonėse dirba 345 tūkst. darbuotojų.

Prekybos tinklas „Iki“ Lietuvoje veiklą vykdo nuo 1991 metų. Šiuo metu šalyje iš viso veikia 233 tinklo parduotuvės.