„Iki“ toliau rekonstruoja parduotuves: atidarytos atnaujintos parduotuvės Kaune ir Telšiuose

2022-09-22
„Iki“ toliau rekonstruoja parduotuves: atidarytos atnaujintos parduotuvės Kaune ir Telšiuose

Šią savaitę atidarytos net dvi atnaujintos prekybos tinklo „Iki“ parduotuvės: ketvirtadienį Kaune ir trečiadienį Telšiuose. Per rekonstrukciją, siekiant pirkėjams pasiūlyti platesnį prekių asortimentą ir didesnę pasiūlą, įrengti dideli ir erdvūs skyriai, patogiai išdėstytos lentynos, įdiegtos savitarnos kasos. Į parduotuvės Kaune, adresu Varnių g. 38a, rekonstrukciją investuota 1,34 mln. Eur, o į parduotuvės Telšiuose, adresu Masčio g. 1, rekonstrukciją – 1,24 mln. Eur.

„Siekiame suteikti pirkėjams kuo geresnę apsipirkimo patirtį, todėl nuolat atnaujiname parduotuves tiek didžiuosiuose miestuose, tiek šalies regionuose. Taip pat mums svarbu patenkinti visus pirkėjų lūkesčius, todėl daug dėmesio skiriame ir prekių asortimentui. Atnaujintose parduotuvėse padidinome skyrius, kad galėtume pasiūlyti platų praktiškai visų prekių pasirinkimą. Taip pat greitesniam ir patogesniam apsipirkimui atnaujinome įrangą ir įrengėme savitarnos kasas“, – sako Lina Muižienė, prekybos tinklo „Iki“ vykdomoji direktorė.

Parduotuvės atnaujintos vadovaujantis šiuolaikiška „Iki“ statybos standarto koncepcija, kuri apima prekybos vietų išvaizdą, išplanavimą, naudojamą įrangą ir viską, kas pagerina pirkėjų patirtį. Renovuojant parduotuves, kad būtų paprasčiau ir patogiau rasti reikiamus produktus, pakeistas prekių išdėstymas. Didelis dėmesys skirtas ir tvarumui. Parduotuvėse sumontuota energiją taupanti LED apšvietimo sistema, energetiškai efektyvūs šaldymo įrenginiai.

Tiek atnaujintoje parduotuvėje Kaune, tiek Telšiuose pirkėjų patogumui padidinti šviežių vaisių ir daržovių, šviežios mėsos bei žuvies ant ledo skyriai. Šviežumą vertinančių pirkėjų patogumui parduotuvėse prekiaujama karštais mėsos gaminiais, 3 kartus per dieną kepama duona bei bandelėmis.

Parduotuvėje Kaune greitesniam ir saugesniam apsipirkimui įrengtos 6 „IKI Bitutė“ kasos. Taip pat veikia 3 paprastos kasos bei info kasa. „IKI Telšiai“ parduotuvėje įrengtos 5 „IKI Bitutė“ savitarnos kasos, taip pat 2 paprastos kasos. Lankytojams Kauno parduotuvė bus atvira kasdien nuo 7:30 iki 22 valandos, Telšiuose nuo 8 iki 22 valandos.

Prekybos tinklą „Iki“ šiuo metu sudaro 234 parduotuvės, kulinarijos gamybos centras bei 3 regioninės kepyklos. Nuolat naujoves diegiantis prekybos tinklas kartu su „Pixevia“ Vilniuje atidarė ir pirmąją autonominę parduotuvę su „Iki“ prekės ženklu. Tai pirmoji tokia Lietuvoje ir Šiaurės šalyse. Prekybos tinkle dirba beveik 6 tūkst. darbuotojų. Prekybos tinklas taip pat valdo prekių pristatymo į namus startuolį „LastMile“ bei nuosavo prekės ženklo elektroninę parduotuvę.