„Iki“ toliau atsinaujina – rekonstravo parduotuvę Jurbarke

2018-10-24

Adresu S. Dariaus ir. S. Girėno g. 25 įsikūrusioje parduotuvėje Jurbarko gyventojai ir miesto svečiai nuo šiol ras gerokai didesnį vaisių ir daržovių skyrių, šviežiai kepamų bandelių, rūkytos žuvies, šviežios mėsos, duonos ir bakalėjos gaminių asortimentą. Parduotuvėje taip pat įrengtas atskiras ekologiškų produktų skyrius, kurio iki šiol nebuvo.

Be to, renovacijos metu parduotuvėje sumontuota moderni, energiją taupyti leidžianti produktų šaldymo įranga, įrengtas šiuolaikiškas apšvietimas, palikti platesni praėjimai tarp prekių lentynų. Iš viso atnaujintoje parduotuvėje dirbs 20 darbuotojų.

„Ir toliau visoje Lietuvoje nuosekliai stipriname savo parduotuvių tinklą, pagal kintančius pirkėjų poreikius atnaujiname parduotuves ir atidarome naujas. Skirdami didžiulį dėmesį produktų kokybei ir šviežumui bei patogiam apsipirkimui įtvirtiname savo maisto eksperto poziciją Lietuvos mažmeninės prekybos rinkoje. Kryptingas darbas ir investicijos išryškinant savo pranašumus jau davė rezultatų – pirkėjai šviežio maisto asortimentą laiko viena iš „Iki“ stiprybių“. Tam, kaip ir aptarnavimo kokybei, darbuotojų gerovei bei mūsų socialinei atsakomybei ir toliau skirsime didelius resursus“, – sako prekybos tinklą „Iki“ valdančios bendrovės „Palink“ generalinis direktorius Gerard Rog.

G. Rog teigimu, per ateinančius dvejus metus visoje šalyje planuojama atidaryti 20 naujų „Iki“ parduotuvių ir rekonstruoti apie 50 esamų.

Prekybos tinklas „Iki“ pastaruoju metu aktyviai investavo ne tik į savo parduotuvių modernizavimą, bet ir darbuotojų gerovę ir jų kompetencijų kėlimą. Spalio pradžioje „Iki“ dešimtadaliu padidino visų savo parduotuvių darbuotojų uždarbio fondą. Tai buvo jau antras kartas šiemet, kuomet buvo padidinti prekybos tinklo parduotuvių darbuotojų atlyginimai.

Prekybos tinklas „Iki“ Lietuvoje veiklą vykdo nuo 1991 metų. Šiuo metu šalyje iš viso veikia 233 tinklo parduotuvės.