„Iki“ tęsia plėtrą: Klaipėdoje duris atvėrė nauja „Iki“ parduotuvė

2023-10-12

Aktyviai plėtrą vykdantis prekybos tinklas „Iki“ Klaipėdoje atidarė naują parduotuvę. Minijos g. 100, visiškai naujame pastate pirmųjų pirkėjų sulaukė gausų asortimentą siūlanti dviejų širdelių parduotuvė. 

„Nuolat rūpinamės, kad pirkėjai apsipirkti galėtų greitai ir sklandžiai, todėl naujas parduotuves atidarome ten, kur jos bus ypač patogios ir naudingos. Atsižvelgiame į klientų lūkesčius, įpročius ir pagal tai kruopščiai formuojame išdėstymą bei asortimentą. Šioje parduotuvėje pasirūpinome plačiu šviežių vaisių ir daržovių pasirinkimu, kokybiška šviežia mėsa bei žuvimi, taip pat gausiais kulinarijos ir konditerijos skyriais“, – sako Lina Muižienė, prekybos tinklo „Iki“ vykdomoji direktorė.

„IKI – Minija“ įsikūrusi visai šalia Baltijos prospekto, prie pat Centrinio Klaipėdos terminalo ir Naujosios perkėlos, tad bus patogi tiek miesto gyventojams, tiek į Klaipėdą atvykstantiems svečiams. 

Moderni „Iki“ parduotuvė įrengta pagal naujausius įmonės standartus ir naująją koncepciją. Pagrindinė idėja – sukurti tokią aplinką, kurioje klientų apsipirkimo kelionė vyktų intuityviai, mėgstamas prekes būtų galima rasti kuo greičiau ir patogiau, būtų aiškiai išskirti specialūs kainų pasiūlymai ir dar daugiau dėmesio skiriama „Iki“ stiprybei rinkoje – šviežių produktų asortimentui.

Naujoje 1 017 kv. m ploto parduotuvėje bus užtikrinamas gausus – iki 12 tūkst. prekių – asortimentas. Ji orientuota tiek į atsargų namuose papildymą, tiek į savaitinį apsipirkimą.

Erdvioje ir šiuolaikiškoje parduotuvėje „Iki“ klientams siūlomas šviežių vaisių ir daržovių, šviežiai ne mažiau nei tris kartus per dieną keptų duonos gaminių ir bandelių asortimentas. Čia pirkėjai ras sveriamos šviežios mėsos, rūkytos žuvies, karštų gaminių, taip pat platų bakalėjos, šaldytų, gėrimų ir namų komforto prekių pasirinkimą. Be to, klientai joje galės atsiimti prekes, užsakytas „Iki“ ar „LastMile“ el. parduotuvėje.

Greitesniam apsipirkimui naujoje parduotuvėje įrengtos 7 „IKI Bitutė“ savitarnos kasos, veiks ir įprastų. „IKI – Minija“ pirkėjams bus atvira kasdien nuo 8 iki 22 val.

Įrengiant parduotuvę buvo įdiegti ir energiją taupantys sprendimai – LED apšvietimas bei tvaresnė šaldymo įranga. Prekybos tinklo duomenimis, LED apšvietimas, palyginus su įprastu, sutaupo 40–50 proc. jam skiriamų elektros sąnaudų. Įdiegus ir išmanią pastato valdymo sistemą, sutaupoma dar nuo 15 iki 20 proc. energijos apšvietimui. O modernesnė ir tvaresnė šaldymo įranga leidžia suvartoti perpus mažiau energijos.

Tarptautinei „Rewe“ grupei priklausantis prekybos tinklas „Iki“ Lietuvoje veikia nuo 1992 metų. Turėdamas 242 parduotuves visoje Lietuvoje, „Iki“ yra vienas didžiausių mažmeninės prekybos tinklų. Tarp didžiausių šalies darbdavių esanti bendrovė yra įdarbinusi apie 5,5 tūkst. darbuotojų. Prekybos tinklas kartu su „Pixevia“ Vilniuje atidaręs penkias autonomines parduotuves su „Iki“ prekių ženklu. Prekybos tinklas taip pat valdo prekių pristatymo į namus startuolį „LastMile“ ir nuosavo prekės ženklo elektroninę parduotuvę.