„Iki“ tęsia automobilių dalybas: 3 laimingosioms įteikti visureigių rakteliai, didysis prizas – dar laukia

2022-08-10
„Iki“ tęsia automobilių dalybas: 3 laimingosioms įteikti visureigių rakteliai, didysis prizas – dar laukia

Pirmąjį rugpjūčio ketvirtadienį Kaune, prie parduotuvės „IKI Amaliai“, surengta nuotaikinga šventė, skirta pasveikinti gimtadienį švenčiančio prekybos tinklo „Iki“ žaidimo „30 mums, 30 automobilių Jums“ nugalėtojai. Jiems įteikti net 3 „Toyota C-HR“ automobilių rakteliai.

Visos 3 „Iki“ automobilių laimėtojos – moterys ir visos jos tikina, kad šis laimėjimas tapo malonia, tačiau netikėta staigmerna. 

Laimėtu automobiliu planuoja nuvykti net iki Italijos

„Toyota C-HR“ laimėtoja, 34 m. marijampolietė, Kalvarijos savivaldybės socialinių paslaugų centro darbuotoja, Inga Kuprelevičė pasakoja, kad tiek loterijose, tiek žaidimuose dalyvauja dažnai. Tiesa, automobilis – iki šiol didžiausias laimėtas jos prizas.

„Esu laimėjusi fotosesiją, knygų, įvairiausių procedūrų, tačiau automobilio laimėti tikrai nesitikėjau. Kad esu viena iš automobilių laimėtojų sužinojau atostogų Italijoje metu. Iš pradžių nepatikėjau, mane ištiko lengvas šokas. Niekada nebūčiau susapnavusi, kad taip gali atsitikti“, – šypsosi I. Kuprelevičė.

Pašnekovė sako, kad automobilį žada vairuoti pati, o pirmą kelionę su šeima planuoja net į Italiją.

„Kadangi apie laimėjimą sužinojome Italijoje, o ir pati šalis paliko didelį įspūdį, su vyru juokaujame, kad naujuoju automobiliu iki ten būtų smagu ir nuvažiuoti“, – planais dalijasi ji.

Sėkmė nusišypsojo pirmą kartą

Dar viena automobilio laimėtoja 37 m. kaunietė, bulhaterė Vilma Mikalainienė, sako, kad sužinojusi, jog laimėjo autobilį – taip pat negalėjo patikėti.

„Loterijose dalyvauju nedažnai, todėl sužinosi apie laimėjimą, ilgai galvojau, kad čia apgavystė, nors mano pavardė jau buvo paskelbta ir „Iki“ puslapyje. Ir tik tuomet, kai sulaukiau skambučio iš „Toyota“ salono, suvokiau, kad tai tikrų tikriausia tiesa“, – prisipažįsta ji.

V. Mikalainienė žada automobilį vairuoti pati. Apie pirmąją kelionę su naujuoju „Toyota C-HR“ laimėtoja dar negalvoja, tačiau planuoja susiorganizuoti išvyką į gamtą.

Trečioji laimėtoja, kuriai ketvirtadienį Kaune buvo įteikti naujojo automobilio rakteliai – 32 m. Kėdainių rajono gyventoja, apskaitininkė Sandra Raščiauskaitė.

„Dažniausiai dalyvaudavau momentinėse loterijose. Dar visai neseniai garsiai pasakiau, kad niekaip nepayksta nieko laimėti, ir, štai, netrukus sužinojau, kad išlošiau automobilį“, – pasakoja S. Raščiauskaitė.

Registruodama laimingą čekį Kėdainių rajono gyventoja pasvajojo ir apie didįjį „Iki“ gimadieninio žaidimo prizą – čekį būstui įsigyti, tačiau S. Raščiauskaitė, sako, kad automobilis – taip pat buvo labai džiugi staigmena. Laimėtą automobilį Sandra žada vairuoti pati, o paklausta apie pirmąją kelionę prisipažino, kad svarsto vykti į pajūrį.

Bus įteikti dar 19 automobilių ir didysis prizas – dovanų kuponas nekilnojamam turtui įsigyti

„Iki“ gimtadienio žaidimo prizų laimėtojai nustatomi atsitiktinės atrankos būdu. Siekiant užtikrinti visišką žaidimo taisyklių atitikimą, laimėtojų atrinkimą stebi nepriklausomos audito kompanijos atstovai.

„Iki“ žaidimo laimėtojams automobiliai bus įteikiami iki pat metų galo ir jų liko dar 19! Didysis „Iki“ žaidimo prizas – 150 tūkst. eurų vertės dovanų kuponas nekilnojamam turtui įsigyti bus padovanotas baigiantis 2022 metams.

„Iki“ žaidimas „30 metų mums, 30 automobilių Jums“ vyksta iki 2022 m. gruodžio 31 d. Žaidime kviečiami dalyvauti „Iki“ pirkėjai, kurie „Iki“ ir „Iki Express“ parduotuvėse perka prekių už 10 Eur ir daugiau su lojalumo kortele IKI PREMIJA ar IKI PREMIJA SENJORAMS. Pirkėjams sugeneruojamas 1 žaidimo bilietas, kurį aktyvavę jie gali dalyvauti žaidime. Išsamios žaidimo taisyklės skelbiamos www.iki.lt. Kuo daugiau bilietų – tuo daugiau galimybių laimėti. Žaidimo bilietas sugeneruojamas www.iki.lt asmeninėje „Mano IKI PREMIJA“ paskyroje.