„Iki“ stiprina pozicijas – vadovybėje nauja prekybos tinklo direktorė

2018-07-02

 

Lina Muiziene 2Prekybos tinklą valdančios bendrovės „Palink“ generalinis direktorius Gerard Rog sako, kad L. Muižienės turimos kompetencijos ir strateginis įžvalgumas, kuriuos ji pademonstravo dirbdama marketingo departamente, leis „Iki“ toliau augti Lietuvos rinkoje ir savo pirkėjams užtikrinti šviežio ir kokybiško maisto asortimentą.

„Prie mūsų komandos prisijungus naujai prekybos tinklo valdymo direktorei esame tikri, kad jos patirtis ir veržlumas padės vesti  įmonę į priekį. Tuo pačiu tikime, kad ji įneš naujos energijos ir idėjų bei padės prekybos tinklui augti ir pateisinti vis didesnius mūsų pirkėjų lūkesčius“, – sako G. Rog.

Šioje pozicijoje L. Muižienė pakeitė Darių Malakauską, kuris karjerą tęsia „Rewe“ grupėje, kuri yra bendrovės „Palink“ akcininkė. D. Malakauskas savo profesinį kelią su „Iki“ prekybos tinklu siejo paskutinius 17 metų.

Anot L. Muižienės, „Iki“ prekybos tinklas turi neabejotinų pranašumų, kuriuos ketinama dar labiau išryškinti. Kartu bus siekiama likti lankstiems ir dar didesnį dėmesį skirti pirkėjų poreikiams.

„Lietuvos gyventojų požiūris į maistą, jo pirkimą, mitybos kultūra ir įpročiai pastebimai keičiasi. Ieškoma šviežio ir mūsų šalyje užauginto ir pagaminto maisto, perkama mažiau, bet dažniau, siekiama atrasti naujus skonius, virtuvėje daugiau eksperimentuoti. Lietuviai keliauja, domisi maistu, išbando įvairias dietas, neapsiriboja tradiciniais patiekalais ir bendrai savo mitybai skiria daugiau dėmesio. Į šias tendencijas „Iki“ prekybos tinklas pradėjo reaguoti vienas pirmųjų, todėl pirkėjai vertina mūsų šviežio maisto pasirinkimą, platų prekių asortimentą. Tam ir toliau skirsime didžiulį dėmesį ir tokiu būdu sieksime dar labiau sustiprinti savo pozicijas Lietuvos rinkoje“, – sako L. Muižienė.

Pasak naujosios „Iki“ prekybos tinklo valdymo direktorės, galimybė stoti prie prekybos tinklo vairo tokiu metu, kai yra didinamos jo augimo apsukos ir siekiama išnaudoti visą turimą potencialą yra svarbus asmeninis iššūkis, o kartu ir paskata dar atkakliau siekti užsibrėžtų tikslų.

Prekybos tinklas „Iki“ veiklą vykdo 25 metus. Jame dirba apie 6700 darbuotojų. Prekybos tinklui šiuo metu priklauso 233 IKI ir IKI Express parduotuvės visoje Lietuvoje.