„Iki“ skelbia vasaros darbo laiką: dalis parduotuvių 8-iuose miestuose dirbs ilgiau

2023-06-01
„Iki“ skelbia vasaros darbo laiką: dalis parduotuvių 8-iuose miestuose dirbs ilgiau

Prasidėjus vasarai, pirkėjų patogumui populiariose „Iki“ parduotuvėse keičiamas darbo laikas. Nuo birželio 1-osios pajūryje, kurortinėse teritorijose ir kai kuriose kituose Lietuvos miestuose „Iki“ parduotuvės dirbs valanda ilgiau. Pokyčiai įsigalioja 9 prekybos vietose.

„Vasara keičia lankytojų srautus ir pirkėjų įpročius. Šiltuoju metų laiku daugiau lankytojų sulaukia parduotuvės pajūryje, kurortinėse teritorijose, tokiose kaip Anykščiai ar Ignalina. Atostogaujantieji taip pat pageidauja apsipirkti ir vėliau vakarais nei įprastai. Siekdami atliepti šiuos lūkesčius, koreguojame metą, kada atveriame duris lankytojams. Prailgintas populiariausių parduotuvių darbo laikas leis pirkėjams greitai ir patogiai apsipirkti jiems tinkamiausiu metu“, – teigia Vaida Budrienė, prekybos tinklo „Iki“ komunikacijos vadovė.

Vasaros sezono metu kasdien iki 22 val. dirbs parduotuvės Šventojoje, Anykščiuose, Molėtuose, Priekulėje, Utenoje, Ignalinoje, taip pat Avižieniuose Vilniaus rajone.

Keičiasi ir abiejų „Iki“ parduotuvių darbo laikas Palangoje: Žvejų gatvėje durys 7 dienas per savaitę bus atvertos 8-22 val., o Taikos gatvėje – kasdien nuo 7.30 iki 22.30 val.

Tikslius parduotuvių darbo laikus, adresus ir jose pirkėjams siūlomas paslaugas galima rasti prekybos tinklo svetainėje iki.lt/iki-parduotuviu-tinklas.

„Patogią patirtį vartotojui siekiame sukurti ne tik pritaikydami parduotuvių darbo laiką prie pasikeitusio žmonių dienos režimo. Rūpinamės, kad apsilankę pirkėjai rastų ir jų poreikius atitinkančias prekes: vasarą siūlome išplėstą griliui paruoštų gaminių, laisvalaikio prekių, apsaugos nuo saulės asortimentą“, – sako V. Budrienė.

Tarptautinei „Rewe“ grupei priklausantis prekybos tinklas „Iki“ Lietuvoje veikia nuo 1992 metų. Turėdamas 237 parduotuves visoje Lietuvoje, „Iki“ yra vienas didžiausių mažmeninės prekybos tinklų. Prekybos tinklas kartu su „Pixevia“ Vilniuje atidaręs keturias autonomines parduotuves su „Iki“ prekių ženklu. Prekybos tinklas taip pat valdo prekių pristatymo į namus startuolį „LastMile“ ir nuosavo prekės ženklo elektroninę parduotuvę.