„Iki“ skelbia Smaližių fiestą: nuolaidos iki 40 proc. ir neįtikėtinai lengvai pagaminamo nekepto pyrago receptas

2024-02-05
„Iki“ skelbia Smaližių fiestą: nuolaidos iki 40 proc. ir neįtikėtinai lengvai pagaminamo nekepto pyrago receptas

Saldu, gardu ir nebrangu – „Iki“ parduotuvėse visoje šalyje jau prasidėjo Smaližių fiesta.  Pasisaldinti gyvenimą nuo pirmadieni galima gerokai – net iki 40 proc. – pigiau. Solidžios nuolaidos „Iki“ įsigaliojo įvairiausiems saldumynams: nuo spurgų ir šokoladų iki saldainių bei sausainių. Ribotą laiką „Iki“ pigesni bus ir legendiniai „Oreo“ sausainiai, kurie dieviškai skanūs ir vieni, bet su jais paruoštas nekeptas pyragas privers apsilaižyti pirštus.

„Rūpinamės, kad pirkėjai galėtų sutaupyti apsirūpindami tiek kasdienėmis būtiniausiomis prekėms, tiek ir gardžiais malonumais. Juk kai už lango žiema, saldžios akimirkos gali išties praskaidrinti dieną. Tęsiame „Iki“ pirkėjų jau pamėgtą teminių nuolaidų tradiciją ir šią savaitę skelbiame Smaližių fiesta – nuolaidos lauks tiek šviežių kepinių skyriuje, tiek ir šokoladų, sausainių, saldainių lentynose“, – sako Vaida Budrienė, prekybos tinklo „Iki“ komunikacijos vadovė. 

Lietuviai – dideli spurgų gerbėjai, o šią savaitę jų kerams atsispirti bus dar sunkiau. „Iki“ lojalumo programos dalyvius nuolaidos nudžiugins spurgų su zefyriukais, šokoladiniu glaistu, pabarstais ir kitų minkštutėlių, burnoje tirpstančių spurgų fanus. 

Bandelių skyriuje pasitiks ir daugiau nuolaidų: gurmaniškai pynei su klevų sirupu ir karijų riešutais, „brioche“ su varškės ir bananų įdarais, taip pat ir veganiškam pyragėliui su aviečių ir mėlynių įdaru.

Visa nuolaidų gausa pasitiks užsukus į sausainių ir saldainių skyrių „Iki“ parduotuvėje. Nuo kultinių „M&M’s“ ir „Chuppa Chups“ iki lietuviškųjų meduolių, šokoladų ir saldainių rinkinių – sumanūs pirkėjai nepraleis progos iš anksto pasirūpinti saldumynais ir artėjančiai Valentino dienai. Norint pasinaudoti geriausiomis nuolaidomis, nepamirškite kasoje panaudoti savo „Iki“ lojalumo kortelės ar programėlės.

Jeigu palepinti save ar artimuosius norite dar įspūdingiau, visai nesunkiai galite pagaminti nekeptą pyragą su skaniaisiais „Oreo“ sausainiais, kurio receptu dalijasi „Iki“ konditeris Thierry Lauvray. Neišleisite daug, nes visai jų įvairovei per Smaližių fiestą „Iki“ parduotuvėse taikoma 40 proc. nuolaida (akcija galioja su „Iki“ lojalumo kortele).

Nekeptas pyragas su „Oreo“ sausainiais

Porcijos: 8

Gaminimo laikas: 4 val. 20 min.

Reikės: pagrindui: 300 g „Oreo“ sausainių, 60 g sviesto. Įdarui: 450 g šviežio tepamo sūrio („cream cheese“), 125 g cukraus pudros, 1 šaukštelio vanilės ekstrakto, 480 ml grietinėlės plakimui, 15 „Oreo“ sausainių. Papuošimui: 14 „Oreo“ sausainių. 

Gaminame:

  1. Maisto smulkintuvu arba kočėlu sutrupinkite 300 g „Oreo“ sausainių iki smulkių trupinių. Dubenyje juos sumaišykite su ištirpintu sviestu ir supilkite į kepimo popieriumi išklotą skardą, stipriai prispauskite prie dugno. Galite naudoti bulvių grūstuvę, kad tinkamai paspaustumėte. Dėkite skardą į šaldytuvą, kad atšaltų, kol gaminsite įdarą.
  2. Dubenyje suplakite kreminį sūrį, cukraus pudrą ir vanilės ekstraktą.
  3. Atskirame dubenyje plakite šaltą, tiesiai iš šaldytuvo ištrauktą grietinėlę, kol ji taps standžios konsistencijos. Švelniai mentele įmaišykite grietinėlę į kreminio sūrio masę.
  4. Sutrupinkite 15 sausainių ir juos atsargiai įmaišykite. Išimkite skardą iš šaldytuvo ir šaukštu sudėkite įdarą, mentele išlyginkite viršų.
  5. Dėkite masę atgal į šaldytuvą, kad sustingtų 4 valandoms arba per naktį.
  6. Papuoškite kraštelius likusiais perlaužtais sausainiais, tarp jų taip pat galite įpūsti plaktos grietinėlės, o viduryje pabarstyti sausainių trupinių.