„Iki“ siūlo darbą-atostogas: ieško, kas nori nemokamai gyventi pajūryje

2024-07-09
„Iki“ siūlo darbą-atostogas: ieško, kas nori nemokamai gyventi pajūryje

Norite nemokamai pagyventi vienoje gražiausių Lietuvos vietų ir dar užsidirbti? „Iki“ siūlo šią vasarą pasinaudoti proga suderinti darbą su poilsiu prie jūros. Prekybos tinklas ieško darbuotojų tiek populiariojoje Šventojoje, tiek ką tik atidarytoje naujutėlėje parduotuvėje Nidoje. Siūlomas ne tik nemokamas apgyvendinimas, patogus grafikas, bet ir didesnis atlygis nei kitose parduotuvėse bei kitos naudos.

Šiuo metu „Iki“ yra atvirų pozicijų, kurios suteiks galimybę dirbti gražiausiuose Lietuvos pajūrio miestuose ir tuo pačiu metu mėgautis atostogomis. „Iki“ galėtų įdarbinti 4 žmones Nidoje ir 8 – Šventojoje. Nidoje siūlomas darbas kasininkams-pardavėjams, kurie dirbtų įprastoje arba savitarnos kasose. Tuo tarpu Šventojoje ieškomi salės darbuotojai ir kasininkai-pardavėjai.

„Kiekvieną vasarą ieškome pastiprinimo pajūryje, ir kaskart džiugu išgirsti įspūdžius – darbuotojams patinka besiilsint prie jūros dar ir užsidirbti. Tikrai ne vienas sugrįžta į Šventąją vėl ir vėl, o tai geriausiai byloja apie patrauklias darbo ir poilsio sąlygas. Nidoje šiemet paskelbėme pirmąjį sezoną, bet jau pirmieji atsiliepimai išties geri, smagu matyti, kaip tokia vieta prisideda prie motyvacijos. Tikimės, kad darbuotojai noriai sugrįš padirbėti ir kitais mėnesiais ar metais, o prie jų prisijungs ir daugiau naujų komandos narių“, – sako Monika Milė, prekybos tinklo „Iki“ Žmonių ir kultūros departamento vadovė.

Nemokamas apgyvendinimas ir padengti kelionės mokesčiai į Nidą

Svarbu paminėti, kad vasaros sezonu šių parduotuvių darbuotojų atlyginimas yra iki 20 proc. didesnis nei kitose parduotuvėse. Tai dar ne viskas – „Iki“ suteikia ir daug papildomų pridėtinių verčių savo darbuotojams.

Pirmiausia, visi atvykę nauji darbuotojai apgyvendinami nemokamai. Šventojoje jie įsikuria nameliuose svečių namuose, kurie yra apie 10-15 minučių pėsčiomis nuo darbo vietos. Nidoje „Iki“ komandos nariai apsistoja ypač patogioje vietoje – poilsio namuose, kurie yra vos už 100 metrų nuo darbo. Tad pamirškite gaištamą laiką kasdienei kelionei į darbą – gyvenant arčiau darbo vietos, visą laisvą laiką bus galima leisti taip, kaip norisi.

Be to, įsidarbinusiems Nidoje nereikės skirti papildomų išlaidų atvykimui į šią išskirtinai gražią Lietuvos vietą – „Iki“ apmoka kelto bilietus ir padengia ekologinį mokestį įvažiuojant į Neringą. 

Lankstus grafikas – galimybė patogiai derinti darbą ir pramogas

Darbo grafikas taip pat yra patogus ir lankstus. Nidoje siūlomas darbo grafikas yra 4×4, tai reiškia, kad darbuotojai dirba keturias dienas ir turi keturias laisvas dienas – ilsėtis prie jūros, pramogauti ir keliauti. Šventojoje darbo grafikas yra 2×2, tai reiškia dvi darbo dienas ir po jų sekančius du laisvadienius. Tai suteikia galimybę mėgautis laisvalaikiu pajūryje ir derinti darbą su poilsiu.

Kiek laiko galima dirbti, priklauso nuo vietos. Šventojoje daugiausia darbuotojų priimama vasaros sezono metu – ką tik atnaujinta parduotuvė yra didžiausia ir patogiausia mieste, todėl šiltuoju metų laiku sulaukia daug pirkėjų. 

Tuo tarpu Nidoje yra galimybė dirbti ištisus metus. Visiškai nauja, vos šį sezoną atidaryta „Iki“ parduotuvė Nidos centre – proga ne tik užsidirbti vasarą, bet ir turėti pastovų darbą bei gyventi kurorte visus metus.

Prisijunk prie „Iki“ komandos ir tu. Dėl darbo galimybių kreipkis sau patogiu būdu: