IKI rekonstravo pirkėjų mėgstamą parduotuvę Kėdainiuose

2019-04-10

Atnaujintoje parduotuvėje kėdainiečių ir miesto svečių laukia išplėstos erdvės – salės plotas nuo šiol siekia 851 kv. m. Be to, lankytojų patogumui įrengti šviesesni ir erdvesni šviežiai keptos duonos bei vaisių ir daržovių skyriai. Praplėstas ir kitų šviežių prekių – mėsos bei žuvies – asortimentas. Taip pat atsinaujinusioje parduotuvėje pirkėjams nuo šiol siūlomas dar didesnis lietuviškos produkcijos pasirinkimas.

Po rekonstrukcijos parduotuvėje sumontuota moderni, energiją taupanti produktų šaldymo įranga, įrengtas šiuolaikiškas apšvietimas, palikti platesni praėjimai tarp prekių lentynų. Be to, atsinaujinusioje IKI parduotuvėje pirkėjai galės naudotis ne tik įprastomis, bet ir naujai atsiradusiomis savitarnos kasomis „IKI Bitutė“. Šioje parduotuvėje lankytojus aptarnaus 28 darbuotojai.

Kaip teigia prekybos tinklą IKI valdančios bendrovės „Palink“ generalinis direktorius Gerard Rog, pokyčiais norima sukurti kuo patogesnę pirkėjų patirtį parduotuvėje: „Siekiame, jog kiekvienas lankytojas jaustųsi maksimaliai patogiai, o apsipirkimas būtų sklandus ir taupantis laiką. Be to, nuoseklus parduotuvių atnaujinimas ir modernizavimas aktyviai prisideda prie mūsų pozicijų stiprinimo Lietuvos mažmeninės prekybos rinkoje“.

Apie „Palink“

Prekybos tinklas IKI Lietuvoje veiklą vykdo nuo 1992 metų. Nuo 2008 m. didžiausias IKI akcininkas yra Vokietijos mažmeninės prekybos tinklas „REWE Group“. Įmonėje „Palink“ dirba daugiau kaip 6,5 tūkstančių darbuotojų komanda, kuri kasdien aptarnauja apie 300 tūkstančių pirkėjų. Tinklui priklauso 228 IKI ir IKI EXPRESS parduotuvės visoje Lietuvoje.