„Iki“ padeda pirkėjams sutikti Kalėdas be streso: gudrybės, kaip šventėms pasiruošti lengviau ir kur rasti geriausius pasiūlymus

2022-11-30
„Iki“ padeda pirkėjams sutikti Kalėdas be streso: gudrybės, kaip šventėms pasiruošti lengviau ir kur rasti geriausius pasiūlymus

Per Kalėdas visuomet norisi pasilepinti gardesniais patiekalais ar išskirtiniais produktais, išrinkti pačias gražiausias dovanas artimiesiems. Burnoje tirpstantis antienos paštetas, gardžios užtepėlės, gurmaniški priedai – galbūt skamba prabangiai, bet iš tiesų daugybę produktų galima įsigyti iš anksto ir pernelyg neišlaidaujant, jei atidžiai seksite kassavaitinius geriausius pasiūlymus. Prekybos tinklo „Iki“ komunikacijos vadovė Vaida Budrienė sako, kad „Iki“ siūlo ne vieną taupymo programą, kurios pasiūlymai tikrai padės lengviau pasiruošti Kalėdoms.

„Norime, kad šventės mūsų pirkėjams būtų džiugios, pasiruošti joms būtų galima lengvai, o ant stalo garuotų ypatingi patiekalai. Dar rudenį pristatėme net kelias taupymo programas, kurias mūsų pirkėjai spėjo įvertinti, pamėgti ir noriai jomis naudojasi, ypač artėjant didžiosioms metų šventėms. Pavyzdžiui, „IKI Pigintuvas“ ar „Stop infliacijai“ sulaukia itin daug susidomėjimo. Šios taupymo programos išskirtinės tuo, kad kiekvieną savaitę geriausios kainos ir ypatingos nuolaidos siūlomos vis kitoms prekėms“, – sako V. Budrienė.

Kaip veikia „IKI Pigintuvas“

Ruošiantis šventėms, verta pagalvoti ne tik apie šventinį meniu, bet ir apie dovanas. Ir nors supirkti jas visiems draugams ir artimiesiems nėra pati paprasčiausia užduotis, galima pasvarstyti apie bendrą idėją turinčias dovanas, pavyzdžiui, ypatingesnius skanėstus. Vienam dovanokite pintinę su gardžiausiai sūriais, kitam – aukščiausios kokybės ispaniškų delikatesų, prabangaus juodojo šokolado arba ypatingos rūšies kavos ar arbatos.

Tokios dovanos tikrai džiugina, o jas lengvai iš anksto galite įsigyti, pasinaudodami „IKI Pigintuvu“. Ši taupymo programa išsiskiria kas savaitę besikeičiančiais nuolaidų pasiūlymais, kuriuos pirkėjas gali išsirinkti pats. Naudojantis išmaniesiems įrenginiams skirta „Iki“ programėle arba fizine „IKI Premija“ kortele randami keturi savaitiniai kuponai. Iš jų pirkėjas turi išsirinkti du. Todėl maistines dovanas palengva galima pirkti kas savaitę.

Pasinaudoti „IKI Pigintuvu“ galima atlikus keturis paprastus žingsnius. Pirmiausia reikia atsiųsti „Iki“ programėlę arba apsilankyti iki.lt puslapyje. Tuomet prisijungti prie savo „IKI Premija“ paskyros. Jei jos vis dar neturite, užsiregistruokite. Galėsite panaudoti savo turimą fizinę „IKI Premija“ kortelę arba išsiimti skaitmeninę. Galiausiai paskyroje tereiks išsirinkti 2 iš 4 pateikiamų savaitės pasiūlymų – nepamirškite užsukti kiekvieną savaitę, nes pasiūlymai atnaujinami kiekvieną pirmadienį. Paskutinis ir pats lengviausias žingsnis – skenuokite kodą kasoje, tuomet skenuokite „IKI Premija“ kortelę ir apsipirkite pigiau.

Kas savaitę – antiinfliaciniai pasiūlymai

Stebėkite kassavaitinius pasiūlymus ir apsipirkimui prieš pat šventes pasilikite tik tuos produktus, kurių iš anksto įsigyti negalite dėl trumpesnio galiojimo laiko. O visi kiti produktai, švenčių gali ramiai laukti spintelėse ar šaldytuve. Taip sutaupysite pinigų ir laiko, be to, nereikės leisti laiko parduotuvėje švenčių išvakarėse.

Pavyzdžiui, kiekvieną savaitę „Iki“ fizinėse ir elektroninėje parduotuvėje užtikrinami nuolaidų pasiūlymai už ypač mažą kainą populiariausiems maisto produktams ir kitoms būtiniausioms prekėms. Planuojant kalėdinius pirkinius, šia „Iki“ taupymo programa tikrai verta – tai puikus būdas ilgiau negendančių produktų ir prekių įsigyti iš anksto už pačią patraukliausią kainą. Taip pat vertėtų nepamiršti šios taupymo programos ir ruošiant šventinio stalo valgiaraštį.

Palikite įspūdį neišlaidaudami

Dovana – ne tik tai, kas slepiasi viduje, bet ir įspūdis pamačius jos įpakavimą. Net jeigu viduje – tiesiog saldainių dėžutė, kur kas svarbesnis yra nuoširdus dėmesys ir rūpestis. „Iki“ tęsia gražią tradiciją ir šventėms artėjant kviečia rinktis specialiai Kalėdoms skirtus popierinius pirkinių maišelius, kuriuos panaudosite ne tik produktams iš parduotuvės parsinešti, bet ir dovanoms supakuoti. Šie pirkinių maišeliai išmarginti kalėdiniais raštais, tad nereikės sukti galvos, kaip dar pagražinti jau supakuotą dovaną – pakaks perrišti dailiu kaspinu ir būsite pasiruošę dovaną dėti tiesiai po egle. Jūsų dovana atrodys išties išskirtinai, o papildomai dovanų pakuotėms neišleisite nė cento.