Apsipirkite saugiai. Mažiausi srautai stebimi darbo dienomis ir šeštadieniais nuo parduotuvės atidarymo iki 10 val. ir nuo 20 val. iki parduotuvės uždarymo. Taip pat visomis darbo valandomis sekmadieniais. Daugiau

„Iki“ mėsininkams ir kepyklų darbuotojams – tvaresnis atlyginimas

2020-09-29

Prekybos tinklas „Iki“ keičia motyvacinio atlygio sistemą bendrovėje dirbantiems mėsininkams ir parduotuvių kepyklų darbuotojams. Nuo š. m. spalio 1 d. visiems įvardintos kvalifikacijos darbuotojams didėja bazinio atlyginimo dalis.

„Mes suprantame kaip šiandien yra svarbu jaustis užtikrintam, kad net ir nepasiekus tam tikrų rodiklių, kurie Covid-19 pandemijos metu yra ne visada tvarūs, mūsų darbuotojai būtų tikri, kad yra finansiškai saugesni. Tuo tikslu didiname bazinio atlyginimo dalį, siekdami suteikti savo darbuotojams dar didesnį finansinį stabilumą“, – sako Nijolė Kvietkauskaitė, „Iki“ generalinė direktorė.

Prekybos tinkle „Iki“ dirba daugiau nei 400 mėsininkų ir parduotuvių kepyklų darbuotojų. Jų bazinė atlyginimo dalis didėja iki 10 proc. priklausomai nuo pareigybės. Kita atlyginimo dalis ir toliau išlieka priklausoma nuo parduotuvės rezultatų.

Šiuo metu bendrovėje dirba daugiau nei 5 700 darbuotojų. „Iki“ tinklas valdo 228 parduotuves visoje Lietuvoje.