„Iki“ iš esmės atnaujino „express“ parduotuvių formatą

2021-03-29
„Iki“ iš esmės atnaujino „express“ parduotuvių formatą

Prekybos tinklas „Iki“ iš esmės atnaujino mažųjų „express“ parduotuvių formatą, orientuotą į aktyvaus ir skubančio miesto pirkėjo poreikius. Pirmoji naujo formato parduotuvė bus atidaryta dar šį mėnesį Klaipėdoje.

„Nedidelės miestų centruose esančios parduotuvės yra populiariausios tarp skubančių, greitą apsipirkimą vertinančių vietos gyventojų ar miesto svečių, todėl išanalizavę pirkėjų poreikius sukūrėme jiems skirtą parduotuvių koncepciją. Šiuo pokyčiu siekiame pasiūlyti ne tik visiškai jų poreikius atitinkantį prekių asortimentą, bet ir modernų interjerą, daug patogių greito apsipirkimo sprendimų“, – sako Lina Muižienė, prekybos tinklo „Iki“ vykdomoji direktorė. 

Naujosios „express“ parduotuvių erdvės primins nedideles jaukias užkandines, čia bus galima įsigyti karštų bandelių, vietoje šviežiai suteptų ar griliuje paskrudintų sumuštinių, įvairių rūšių ir skonių kavos bei kitų karštų gėrimų išsinešimui. Meniu pirkėjams bus pristatomas parduotuvėje įrengtuose vaizdo ekranuose.

Skubantys pirkėjams taip pat galės įsigyti kruopščiai atrinktų kasdienių maisto produktų, šviežių vaisių ir daržovių, bakalėjos prekių, gurmaniškų užkandžių. Atnaujinamose parduotuvėse bus naudojamos elektroninės kainų etiketės, taupančios išteklius ir darbuotojų laiką.

Investicijos į pirmąją naujos koncepcijos 278 kv. m prekybinio ploto parduotuvę Klaipėdoje siekia 398,6 tūkst. eurų. Kaip pasakoja naują koncepciją kūrusios „Incanto solutions“ studijos vadovė Daiva Rabačiauskaitė, naujose parduotuvėse daug dėmesio skirta ypač patogiam prekių išdėstymui, interjero sprendimams, naudotos modernios medžiagos ir spalvos.

„Vadovavomės šiuolaikiškiausiomis parduotuvių tendencijomis ir galime sakyti, kad tai tikrai viena moderniausių mažmeninės prekybos parduotuvių. Siekėme lengvumo, paprastumo įspūdžio, tačiau ieškojome įdomių sprendimų ir rinkomės modernias medžiagas, kurios mažmeninės prekybos tinkluose dar nebuvo naudojamos. Daug dėmesio skyrėme pirmam pirkėjo įspūdžiui ir galima sakyti, kad tikrai sukūrėme į jaunatviškus, skubančius žmones orientuotą koncepciją“, – teigia D. Rabačiauskaitė.

Per šiuos metus jau atidaryta viena visiškai nauja „Iki“ tinklo parduotuvė Kaune, dar viena atnaujinta, taip pat atnaujintos parduotuvės Vilniuje, Palangoje, Klaipėdoje, Plungėje. Prekybos tinklą iš viso šiuo metu sudaro 228 „Iki“ parduotuvės. Prekybos tinkle dirba apie 5,9 tūkst. darbuotojų.