„Iki“ ir #walk15 skelbia naują vaikščiojimo etapą ir kviečia prisijungti prie tikros žingsnių sensacijos

2021-09-06
„Iki“ ir #walk15 skelbia naują vaikščiojimo etapą ir kviečia prisijungti prie tikros žingsnių sensacijos

Prekybos tinklas „Iki“ ir mobilioji vaikščiojimo programėlė #walk15 skelbia iki šiol Lietuvoje neregėtą naujieną. Jau nuo rugsėjo 4 dienos, naudojantis vaikščiojimo programėle #walk15, net 78-osiose „Iki“ parduotuvėse visoje Lietuvoje už vaisius ir daržoves bus galima atsiskaityti pritaikius žingsnių nuolaidą.

„Judėjimas – neatsiejama sveikos gyvensenos dalis. O puiki gyventojų savijauta – mūsų prioritetas. Savo parduotuvėse nuolat turime didelį sveiko bei šviežio maisto pasirinkimą, taip pat organizuojame įvairius vaikščiojimo iššūkius. Norime paskatinti savo pirkėjus daugiau judėti, fo formuoti naujus sveikos gyvensenos įpročius ir valgyti daugiau vaisių bei daržovių, todėl nusprendėme suteikti jiems nuolaidą už nueitus žingsnius“, – teigia Vaida Budrienė, prekybos tinklo „Iki“ komunikacijos vadovė.

Ši naujiena galioja nuo rugsėjo 4 dienos. Pasinaudoti ja gali visi norintys – svarbiausia telefone turėti įdiegtą #walk15 programėlę.  Nužingsniavusiems 20 tūkstančių žingsnių žmonėms „Iki“ parduotuvėse bus taikoma net 20 proc. nuolaida įvairiausiems vaisiams ir daržovėms.

„Pasivaikščioti su visa šeima – tikrai nereikia daug pastangų ar ilgo planavimo, užtenka tik motyvacijos. Mano sena svajonė, kad sveiką gyvenimo propaguojantiems ir daug judantiems žmonės būtų tinkamai atlyginta, todėl žingnsių nuolaida – ne tik mano bei daugėlio ėjikų svajonių išsipildymas, tačiau ir didelė naujovė Lietuvoje. Iki šiol nieko panašaus nebuvome matę, tai tikra žingsnių sensacija“, – džiaugiasi Vlada Musvydaitė, sporto entuziastė, programėlės #walk15 kūrėja.

V. Musvydaitė sako, kad vaikščiojimas yra ne tik smagus, bet ir itin naudingas užsiėmimas. Vaikštant suaktyvėja organizmo veikla bei yra gerinama imuninė sistema, mažinamas stresas, gerinama medžiagų apykaita. Judėjimas teigiamai veikia ne tik fizinę sveikatą, bet ir psichologinę būseną: lengvas fizinis aktyvumas netgi skatina kūrybiškumą ir gerina nuotaiką.

Kaip teigia ėjimo entuziastė, ši naujiena skirta ne tik tiems, kurie aktyviai vaikšto, bet ir tiems, kurie iki šiol to nedarė.

„Tikimės, kad žingsnių nuolaidos sugundys ir išjudins iki šiol vaikščiojimo iššūkiuose nedalyvavusius žmones. Jų tikslas – skatinti sveikatingumą, aktyvumą, sveikesnę mitybą, todėl tikimės, kad išsiugdyti įgūdžiai niekur nedings ir ateityje. Juk vaikštant ne tik prajudinamas kūnas, bet ir išvalomos mintys“, – šypsosi V. Musvydaitė.

Kaip pasinaudoti nuolaida, Vlada pasakoja trumpame vaizdo klipe: https://bit.ly/2VjbYLP

Nuolaida už žingsnius galioja tik tose IKI parduotuvėse, kurių sąrašą rasite www.walk15.lt ir www.iki.lt. Nuolaida netaikoma AKCIJŲ, IŠPARDAVIMO ir CLEVER prekėms. Nuolaidos nesumuojamos.

Kaip apsipirkti žingsnis po žingsnio bei taisykles galite rasti puslapyje: https://walk15.lt/iki-zingsniu-pinigine/