„Iki“ gimtadienio loterijos kulminacija: žaidimo nugalėtojai įteiktas didysis prizas – 150 tūkst. Eur svajonių būstui įsigyti

2023-01-13
„Iki“ gimtadienio loterijos kulminacija: žaidimo nugalėtojai įteiktas didysis prizas – 150 tūkst. Eur svajonių būstui įsigyti

Sostinėje, antrosios prekybos tinklo „Iki“ ir startuolio „Pixevia“ autonominės parduotuvės Lietuvoje atidarymo metu pasveikinti net 4 paskutiniai prekybos tinklo „Iki“ gimtadieninio žaidimo „30 mums, 30 automobilių Jums“ nugalėtojai. Jiems padovanoti 3 „Toyota C-HR“ automobiliai ir didysis žaidimo prizas – 150 tūkst. eurų čekis svajonių būstui įsigyti.

„Norėjome, kad 30 „Iki“ gimtadienis būtų šventė ne tik mums, bet ir visiems mūsų pirkėjams, todėl jį šventėme bei prizus dalijome ištisus metus. „Iki“ gimtadienio žaidime, per metus, naujutėlaičiais automobiliais apdovanojome net 30 lojalių „Iki“ pirkėjų. Esame laimingi galėję pradžiuginti ir dar vienu ypatingu prizu – net 150 tūkst. eurų vertės čekiu svajonių būstui įsigyti, kuris pagaliau atsidūrė nugalėtojos Rimos rankose“, – sako Andrejs Dudko, prekybos tinklo „Iki“ rinkodaros vadovas.

Didžiojo „Iki“ prizo laimėtoja tiki, kad tai pakeis jos šeimos gyvenimą

Didžiojo „Iki“ žaidimo prizo, net 150 tūkst. eurų vertės čekio svajonių būstui įsigyti, laimėtoja – 63 m. kaunietė, buhalterė Rima Ražanauskienė neslepia nuostabos. Dalyvaudama „Iki“ žaidime moteris didžiojo prizo laimėti tikrai nesitikėjo, o už šią, netikėtai užklupusią sėkmę ji dėkinga savo sutuoktiniui Česlovui.

„Mano vyras – azartiškas, jis mėgsta dalyvauti įvairiausiose loterijose, šis žaidimas – taip pat ne išimtis. Kiekvieną kartą, apsipirkus „Iki“ parduotuvėje, jis sąžiningai registruodavo čekius“, – pasakoja didžiojo prizo laimėtoja.

Iki šiol pora įvairiausiuose žaidimuose buvo laimėjusi smulkius prizus – termosą, televizorių, kurį, kaip pasakoja R. Ražanauskienė netrukus po laimėjimo sudaužė jųdviejų augintis katinas, tačiau apie tokio dydžio prizą net nedrįso pasvajoti.

„Sužinoję, kad esame tokio didelio prizo nugalėjai iš pradžių nepatikėjome. Pradėjome tikrinti ar tai – ne apgaulė. Suvokimas, kad nesapnuojame atėjo tik vakare, kai apie laimėjimą buvo paskelbta „Iki“ puslapyje. Tą naktį – negalėjome užmigti“, – įspūdžiais dalijasi Rima.

Ką darys su laimėtu čekiu Ražanauskų šeima dar iki galo nenusprendė, tačiau Rima pasidalijo, kad svajoja apie sodybą šalia ežero, netoli Kauno.

„Turime du sūnus, keturis anūkus. Labai norėtume vietos, kurioje galėtume su šeima leisti laiką tiek vasarą, žiemą. Šis prizas – tikrai pakeis mūsų gyvenimą“, – džiaugiasi R. Ražanauskienė.

Įteikti ir dar trys „Iki“ loterijos prizai – ekonomiški automobiliai

„Iki“ prekės ženklu pažymėtos autonominės parduotuvės atidarymo metu 3 laimingiesiems padovanoti ir „Toyota C-HR“ ekonomiški visureigiai automobiliai. Viena iš prizo laimėtojų, Vilniuje gyvenanti 46 m. valstybės tarnautoja Kristina Dimšienė, pasakoja, kad loterijose dažnai nedalyvauja, todėl šis prizas iki šiol – didžiausias laimėjimas.

„Iki“ parduotuvėje apsipirkinėju nuolat, ji – šalia mano namų, be to, man patinka ir randamų produktų asortimentas bei kainos ir kokybės santykis. Pamačiusi, kad vyksta šis žaidimas – nusprendžiau, kad jame sudalyvauti būtų mano sėkmės išbandymas, tačiau laimėti – tikrai nesitikėjau. Iš pradžių, kaip ir daugelis, pamaniau, kad tai – pokštas“, – pasakoja K. Dimšienė.

Automobilį Kristina žada vairuoti pati, ji neslepia, kad laimėtas automobilis, kur kas naujesnis ir ekonomiškesnis nei dabar jos turimas, todėl prizas – prisidės prie lengvesnės laimėtojos kasdienybės. Ilgesnių kelionių naujuoju automobiliu K. Dimšienė kol kas dar neplanuoja.

„Viskas įvyko labai greitai. Dar turiu apsiprasti su šia žinia“, –  sako ji.

Dar vienas visureigio laimėtojas Lazdijų rajono gyventojas, pavasarį 61-ąjį gimtadienį minėsiantis, valstybės tarnyboje dirbantis Alvydas Kasparavičius, sako, kad tokio tipo žaidime dalyvavo pirmą kartą.

„Tai, kad esu vienas iš žaidimo nugalėtojų – man buvo didelė staigmena. Kai apie laimėjimą pranešiau žmonai ji pagalvojo, kad aš juokauju“, –  šypsosi A. Kasparavičius. Ar pats vairuos laimėtą automobilį Alvydas dar nenusprendė.

„Iki“ gimtadienio žaidimo laimėtojai nustatomi atsitiktinės atrankos būdu

„Iki“ gimtadienio žaidimo prizų laimėtojai buvo nustatomi atsitiktinės atrankos būdu. Siekiant užtikrinti visišką žaidimo taisyklių atitikimą, laimėtojų atrinkimą viso žaidimo metu stebėjo nepriklausomos audito kompanijos atstovai.

„Iki“ žaidimas „30 metų mums, 30 automobilių Jums“ vyko nuo 2022 m. sausio 3 d. iki gruodžio 31 d. Žaidime buvo kviečiami dalyvauti „Iki“ pirkėjai, kurie „Iki“ ir „Iki Express“ parduotuvėse perka prekių už 10 Eur ir daugiau su lojalumo kortele IKI PREMIJA ar IKI PREMIJA SENJORAMS. Pirkėjams buvo sugeneruojamas 1 žaidimo bilietas, kurį aktyvavę jie galėjo dalyvauti žaidime. Žaidimo bilietas buvo sugeneruojamas www.iki.lt asmeninėje „Mano IKI PREMIJA“ paskyroje.