Apsipirkite saugiai. Mažiausi srautai stebimi darbo dienomis ir šeštadieniais nuo parduotuvės atidarymo iki 10 val. ir nuo 20 val. iki parduotuvės uždarymo. Taip pat visomis darbo valandomis sekmadieniais. Daugiau

„Iki“ darbuotojų komanda „IKI Velomaratone“ iškovojo pergalę

2020-08-24

Rugpjūčio 23 d. įvyko bene laukiamiausia dviračių mėgėjų šventė – „IKI Velomaratonas“, kuri šiemet „Iki“ komandai tapo pergalinga. Centrinėmis Vilniaus gatvėmis kartu su šeimos nariais mynę „Iki“ darbuotojai renginyje sudarė tokį gausų būrį, kad iškovojo 1-osios vietos Vilniaus miesto mero taurę ir buvo tituluoti didžiausia „IKI Velomaratono“ komanda!

Renginys subūrė tūkstančius bendraminčių aktyvaus laisvalaikio mėgėjų iš visos Lietuvos – dviratininkų, paspirtukininkų, riedlentininkų ir riedutininkų. Šventėje visi dalyviai buvo kviečiami į „Iki“ draugų oazę, kur galėjo atsigaivinti, pasivaišinti šviežiais vaisiais, pailsėti, stebėti varžybas, o taip pat išbandyti virtualius dviračius ar įsiamžinti fotosesijoje.

Sveika gyvensena – vienas iš „Iki“ prioritetų. Tai ne tik sveika mityba, bet ir aktyvus gyvenimo būdas. „IKI Velomaratonas“ kasmet pritraukia tūkstančius dviračių sporto mėgėjų ir profesionalų.