„Iki“ dar kartą didins atlygį darbuotojams

2021-11-29
„Iki“ dar kartą didins atlygį darbuotojams

Nuo naujų metų prekybos tinklas „Iki“ dar kartą didina atlyginimus didžiajai daliai darbuotojų. Edita Jakučionytė-Lukšė, prekybos tinklą „Iki“ valdančios UAB „Palink“ personalo departamento direktorė, sako, kad padidintas algas gaus parduotuvių, logistikos skyriaus, gamybos cechų darbuotojai.

„Nuolat įgyvendiname įvairius pokyčius, kurie padeda gerinti darbo sąlygas mūsų tinkle – tai ir finansinės paskatos, ir įvairūs kiti sprendimai. Pastarąjį kartą atlyginimai mūsų tinkle didėjo spalio mėnesį – augimas priklausomai nuo darbuotojo atsakomybių tada siekė 4-18 procentų. Šiuo metu skaičiuojame galutines investicijas į darbo užmokesčio fondo didinimą, jas pristatysime gruodį“, – sako E. Jakučionytė-Lukšė.

Nuo sausio pirmosios atlyginimai bus didinami prekybiniuose, gamybiniuose, logistikos padaliniuose dirbantiems žmonėms. Iš viso atlyginimai bus pakelti daugiau kaip 5000 darbuotojų.

Nuolatinis dėmesys darbuotojų gerovei

Pasak E. Jakučionytės-Lukšės, siekiant kurti kuo labiau motyvuojančią ir konkurencingą darbo aplinką prekybos tinkle „Iki“  nuo liepos 1 d. visiems „Iki“ darbuotojams suteiktas papildomas sveikatos draudimas, leidžiantis kokybiškai pasirūpinti savo sveikata ir gauti kvalifikuotą konsultaciją ar gydymą. Sveikatos draudimas prekybos tinklo darbuotojams suteikia galimybę kreiptis tiek į valstybines, tiek į privačias gydymo įstaigas, kuriose pagalbos dažnu atveju galima sulaukti greičiau.

Papildomas darbuotojų draudimas galioja ambulatoriniam ir stacionariniam gydymui – šeimos gydytojų ir specialistų konsultacijoms, diagnostiniams tyrimams. Sveikatos draudimas taikomas ir kritinių ligų, įskaitant COVID-19, atveju. Papildomai suteikiama kompensacija odontologo paslaugoms, profilaktiniam patikrinimui, vaistams ir medicinos prekėms.

Nuo birželio mėnesio COVID-19 sirgusiems prekybos tinklo darbuotojams buvo suteikta galimybė atlikti išsamų sveikatos patikrinimą, kurio tikslas – padėti išsklaidyti jų nerimą ir nuogąstavimus dėl galimų ligos pasekmių. Visas sveikatos patikrinimas apmokamas prekybos tinklo lėšomis.

Dėmesio skiriama ir darbuotojų psichologinei savijautai. Praėjusių metų rudenį „Iki“ pirmasis iš prekybos tinklų pasiūlė nemokamų profesionalaus psichologo konsultacijų ir paramos liniją „Kaip jautiesi?“. Ji yra skirta visiems prekybos tinklo darbuotojams pasikonsultuoti su specialistu, pasidalinti savo išgyvenimais, gauti patarimų, kaip valdyti emocijas bei sumažinti patiriamo streso.