„Iki“ atsinaujina – tęsiamos parduotuvių rekonstrukcijos

2020-04-21
„Iki“ atsinaujina – tęsiamos parduotuvių rekonstrukcijos

Balandžio 17 d. rekonstrukcijai uždaryta „Iki“ parduotuvė Panevėžio g. Rokiškyje, balandžio 20 d. –  parduotuvė Kuršių g. Kaune, vėliau balandį bus uždarytos parduotuvės Parko g. Visagine ir Gegučių g. Kėdainiuose.

„Prekybos tinklo plėtra ir jau veikiančių parduotuvių atnaujinimas – vienas šių metų „Iki“ prioritetų, kurio nepakeitė net ir nenumatytos šiandieninės aplinkybės. Šiais metais jau atnaujinome 2 parduotuves, iš viso planuojame atnaujinti 25, taip pat duris atvers ir kelios naujos parduotuvės. Turime antrą didžiausią parduotuvių tinklą Lietuvoje, esame arti savo pirkėjų – planuojame tokie išlikti ir ateityje“, – sako Lina Muižienė, „Iki“ vykdomoji direktorė.

Visos parduotuvės bus atnaujintos vadovaujantis šiuolaikiška „Iki“ statybos standarto koncepcija, kuri apima prekybos vietų išvaizdą, išplanavimą, naudojamą įrangą ir viską, kas pagerins pirkėjų patirtį parduotuvėse.

Atnaujinant parduotuves siekiama užtikrinti didesnį energetinį tvarumą – parduotuvėse bus sumontuota energiją taupanti naujo tipo LED apšvietimo sistema, atnaujinta technologinio šaldymo įranga, įrengti naujo tipo šaldymo baldai.Taip pat bus išplėsti šviežios duonos ir daržovių skyriai, pagausės šių prekių asortimentas.

Po rekonstrukcijos padidės „Iki“ parduotuvių Kaune ir Rokiškyje prekybinis plotas, o Visagino ir Kėdainių parduotuvėse bus atnaujintos vaizdo ir apsaugos sistemos, naujai suprojektuotos darbuotojams skirtos poilsio zonos.

Planuojama, kad atsinaujinusios „Iki“ Kaune ir Rokiškyje duris atvers gegužės pabaigoje, o Kėdainiuose  ir Visagine – birželio pirmomis dienomis.

Į šių 4 parduotuvių rekonstrukciją planuojama investuoti 2 mln. eurų.

Šiuo metu prekybos tinklą sudaro 228 „Iki“ ir „Iki Express“ parduotuvės, prekybinis plotas siekia beveik 160 tūkst. kv. metrų, prekybos tinkle dirba daugiau nei 6,5 tūkst. darbuotojų.