Ignas Lelys išbandė naują būdą užsidirbti – ar tikrai per mėnesį galima gauti šimtus eurų papildomų pajamų?
Parduotuvėse galima ne tik sutaupyti pinigų, bet – net ir jų užsidirbti. Tuo įsitikino netikėtą naują veiklą išbandęs Ignas Lelys. Vaizdo tinklaraštininkas ir nuomonės formuotojas pats patyrė, kaip „Iki“ parduotuvėse atliekant paprastas užduotis su startuolio „Traxlo“ sukurta „Tasku“ programėle galima užsidirbti nuo kelių šimtų iki 1,4 tūkst. eurų per mėnesį.
Jau virš 500 žmonių daugiau nei 20-tyje Lietuvos miestų ir miestelių yra išbandę atlikti įvairias nedideles užduotis „Iki“ parduotuvėse su „Tasku“. Vienu iš jų tapo ir I. Lelys, panoręs patikrinti – kas tai yra populiarėjantis trumpalaikis padirbėjimas, kuris žada patogią galimybę užsidirbti arčiau namų ir savo pasirinktu grafiku.
„Viskas labai lengva: atsidarai programėlę, išlaikai testus, pasirenki užduotis – ir gauni pinigų jas įvykdęs. Kas gali būti geriau? Gali pats spręsti, kokias užduotis daryti, gali jas rinktis pagal vietą, prognozuojamą įvykdymo laiką ir užmokestį. Skamba paprastai, taip iš tikrųjų ir yra“, – sako tinklaraštininkas.
Itin patogu tai, kad dar prieš rezervuojant užduotį yra aiškus jos atlygis. Jis paprastai svyruoja nuo 3 iki 50 Eur už vieną užduotį, o kartais toje pačioje parduotuvėje, ypač didžiuosiuose miestuose, galima rasti ir po keletą užduočių vienai dienai. Tad per dieną galima atlikti ne vieną jų ir taip užsidirbti iki 100 Eur pajamų.
https://www.instagram.com/reel/DBQZHFEMszE/?hl=en
Patogu ir „taskeriams“, ir „Iki“
Per „Tasku“ programėlę „Iki“ parduotuvėse galima imtis įvairiausių užduočių – prekių inventorizacijos, tuščių vietų lentynose analizės ar lentynų tvarkymo. Dauguma jų yra lengvai suprantamos, nėra poreikio turėti išankstinių įgūdžių ar įrangos, „taskeriai“ viską gali išmokti programėlėje.
Kaip teigia „IKI Lietuva“ generalinė direktorė Nijolė Kvietkauskaitė, Lietuvos startuolio atneštas sprendimas suteikia progą žmonėms gauti daugiau pajamų, o „Iki“ padeda efektyviau suvaldyti esamos darbo rinkos situacijos padiktuotus iššūkius.
„Mus su startuoliais sieja nuolatinis alkis naujovių diegimui, todėl jau su ne vienu jų esame sukūrę sėkmingų partnerysčių. Tai jiems padeda augti ir klestėti, o mums – ir toliau nuolat stiprinti savo, kaip inovacijų lyderės mažmeninėje prekyboje, pozicijas. Džiaugiamės galėdami dirbti su „Traxlo“, kurie inovatyviai pažvelgė į šiuolaikinį darbą ir galimybes užsidirbti. Tai, kad šimtai žmonių įvairiuose Lietuvos miestuose jau išbandė už atlygį atlikti užduotis parduotuvėse, tik liudija – arčiau yra ne tik „Iki“ parduotuvės, bet ir „Iki“ darbas“, – sako N. Kvietkauskaitė.
Darbas – savo laiku ir tempu, atlygis – už užduotį
Trumpalaikio padirbėjimo platformą „Tasku.app“ sukūrusi lietuvių bendrovė „Traxlo“ pažymi, kad pagrindinis programėlės užduočių išskirtinumas – atlygis mokamas už atliktą užduotį, o ne valandą ar pamainą. Būtent atlygis už užduotį žmonėms suteikia galimybę dirbti norimu greičiu, intensyvumu ir laiku, sako „Traxlo“ vadovas Paulius Vėželis.
„Žmonės yra pamėgę visišką laisvę rinktis užduotis pagal asmeninį grafiką. Pavyzdžiui, vieniems patogiau atlikti užduotis pirmoje dienos pusėje, kol vaikai mokyklose, o kitiems – vakare, tarkim, po paskaitų ar kitų darbų. Turint laiko, vieną savaitę galima dirbti daugiau, kitą mažiau, galima išbandyti ir skirtingas parduotuves. Nėra jokių papildomų įsipareigojimų, kas tikrai patrauklu šiuolaikiniam žmogui“, – pasakoja P. Vėželis.
Programėlėje nurodoma ne tik atlygis, bet ir laikas, kiek vidutiniškai užtrunka tokias užduotis atlikti. Pavyzdžiui, paprasčiausiam darbui gali pakakti iki 10 min., o sudėtingesnės užduotys būna ir iki 5 val. ilgio.
Šiuo metu vidutiniškai „Tasku“ platformoje per savaitę įvykdoma 5000 užduočių. Galima rinktis iš 93 „Iki“ parduotuvių, kuriuose kiekvieną savaitę daugėja galimų atlikti užduočių kiekis bei pajamų galimybės.