Geriausias kainos ir kokybės santykis!

2020-05-05
Geriausias kainos ir kokybės santykis!

„Pagaminta IKI“ konditerijos kepiniams* skirtas prestižinis „Best Buy Award“ apdovanojimas!

 

„Best Buy Award“ yra prestižinis apdovanojimas, į kurį pretenduoja tik pirmaujančios sektoriaus įmonės, vartotojų išskiriamos kaip suteikiančios geriausią kainos ir kokybės santykį.

Šveicarų organizacija „ICERTIAS – International Certification Association“ atliko 2019–2020 m. Lietuvos privačių prekės ženklų tyrimą „ICERTIAS Best Buy Award“, siekiant atskleisti vartotojų patirtį ir suvokimą apie produktus ir paslaugas, kuriuos vartotojai laiko suteikiančiais geriausią kainos ir kokybės santykį (vadinamasis geriausias pirkimas, angl. „Best buy“).

Tyrime „ICERTIAS Best Buy Award“ dalyvavo 1200 respondentų, kurie yra Lietuvos piliečiai, dažni privačių prekių ženklų pirkėjai ir naudotojai, vyresni nei 15 metų interneto vartotojai. Apklausa buvo atliekama internetu iki 2019 m. gegužės mėn. Klausimai pateikti atvira forma, jie parengti vadovaujantis internetinės apklausos „Computer Assisted Web Interviewing – Deep Mind Awareness“ (CAWI-DEEPMA) metodologija.

„Best Buy Award“ atliktos apklausos metu dalyviams buvo pateikti šie klausimai:
„Nurodykite privatų prekės ženklą arba mažmeninės prekybos parduotuvę, prekiaujančią privačiais prekės ženklais, pažymėtais produktais, kurioje, remiantis Jūsų asmenine patirtimi, galima įsigyti geriausiu kainos ir kokybės santykiu pasižyminčių privataus prekės ženklo BISKVITINIŲ SAUSAINIŲ IR VAFLIŲ Lietuvos rinkoje:“

„Nurodykite privatų prekės ženklą arba mažmeninės prekybos parduotuvę, prekiaujančią privačiais prekės ženklais pažymėtais produktais, kurioje, remiantis Jūsų asmenine patirtimi, galima įsigyti geriausiu kainos ir kokybės santykiu pasižyminčių privataus prekės ženklo SALDŽIŲJŲ KEPINIŲ (PYRAGŲ, VYNIOTINIŲ, ŠTRUDELIO, KEKSIUKŲ, SAUSAINIŲ) Lietuvos rinkoje:“

Apklausos dalyviai daugiausia balsų skyrė prekybos tinklo IKI privataus prekės ženklo produktams – „Pagaminta IKI“ konditerijos kepiniams.

IKI vartotojų pasitikėjimas ir jų dėka pelnytas „Best Buy Award“ sertifikatas patvirtina, kad „Pagaminta IKI“ konditerijos kepiniai pasižymi ne tik labai gera kokybe, bet ir prieinama kaina.

Pažymėtina, kad į „ICERTIAS Best Buy Award“ tyrimą neįeina prekės ženklo vertės bei jo užimamos rinkos dalies tyrimas. Atliktas tyrimas apima vartotojo asmeninę nuomonę, patirtį, pasitenkinimą, suvokimą, ir šie duomenys naudojami tik prekių ir paslaugų kainos ir kokybės santykiui rinkoje įvertinti.

„ICERTIAS Best Buy Award“ tyrimu ir jo sertifikatais siekiama supaprastinti geriausių prekių ir paslaugų už palankiausią kainą paiešką bei padėti pirkėjams vietos ir tarptautinėse rinkose.

Daugiau apie „Best Buy Award“ skaitykite čia:

* išskyrus bandeles.