Deficito laikai baigėsi: kol kiti kviečia įsigyti tam tikrų prekių per ribotą laiką, „Iki“ rinktis pirkinius Kalėdoms siūlo iš beveik 15 tūkst. reguliaraus prekių asortimento

2023-12-20
Deficito laikai baigėsi: kol kiti kviečia įsigyti tam tikrų prekių per ribotą laiką, „Iki“ rinktis pirkinius Kalėdoms siūlo iš beveik 15 tūkst. reguliaraus prekių asortimento

Ar šiais laikais dar verta laukti kelis mėnesius ar net metus, kad parduotuvių lentynose ir vėl pagaliau rastum norėtą prekę? Deficito metas jau seniai užmarštyje – „Iki“ parduotuvėse kasdien galima rinktis net iš 15 tūkst. reguliarių prekių geromis kainomis. Vieniems prekybos tinklams nemažą dalį prekių siūlant tik ribotu teminių savaičių metu, „Iki“ pirkėjams laukti nereikia – jie kiekvieną dieną gali įsigyti tai, ko išties nori. 

Didelė prekių įvairovė ir begalė nuolaidų arčiau tavęs

„Jeigu dievinate itališką maistą, nebūtina laukti būtent šiai virtuvei skirtos savaitės, kad įsigytumėte „pesto“ padažo. Nuo prancūziškų kepinių, graikiškų sūrių iki žuvų rūšių gausos ir net žiemą užtikrinamos didelės šviežių vaisių, daržovių įvairovės – esame aukštai iškėlę plataus asortimento kartelę. Tie, kuriems ji nėra pasiekiama, kviečia rinktis tik iš riboto skaičiaus prekių. Bet visiems aišku, kad 15 ar 25 produktai – jų nepakaks norint maitintis subalansuotai, taip pat ir pasilepinti bei suruošti pilną Kalėdų stalą“, – sako Vaida Budrienė, „Iki“ Komunikacijos vadovė.

„Iki“ parduotuvėse – gausybė ne tik prekių, bet ir akcijų. Kas savaitę „Iki“ būna apie 5000 prekių su iki 40 proc. nuolaidomis lojalumo programos nariams, tad šventėms pasiruošti bus lengva net ir neribojant savęs. Gurmaniškas vaišes neišleidžiant daug, be kita ko, padės sukurti ir naujoji produktų linija „Billa Premium“. Joje – ypatingi delikatesai iš rinktinių ingredientų, siūlomi ypač patraukliomis kainomis.

Kad pirkėjams būtų lengviau pasirinkti, kuri parduotuvė geriausiai atliepia jų tos dienos poreikius, „Iki“ jas patogiai ir visiems suprantamai yra suskirsčiusi į skirtingus formatus. Juos išduoda ant kiekvienos parduotuvės kabančios širdelės, jų skaičių lengva pasitikrinti ir internete www.iki.lt

„Aktyviai plečiamės ir visoje šalyje jau turime ne keliasdešimt, o arti pustrečio šimto paties įvairiausio dydžio parduotuvių. Į jas ateina įvairūs pirkėjai, turintys skirtingų lūkesčių: vieniems reikia tik greito užkandžio ar paskutinės minutės gardumyno einant į svečius, kitiems reikia šventinio torto, o gal įsigyti prekių visai savaitei ar švenčių maratonui. Širdelių skaičius jiems padeda pasirinkti tinkamiausią parduotuvę bei apsipirkti be rūpesčių“, – sako V. Budrienė.

Patogus gidas, padėsiantis išsirinkti parduotuvę artėjant šventėms

Pagal dydį, asortimentą ir teikiamas paslaugas kiekvienai parduotuvei skiriamos 1, 2 ar 3 širdelės. Pirkėjams tokia sistema padeda taupyti laiką ir dar patogiau pasinaudoti geriausiais pasiūlymais, kuriais garsėja „Iki“. 

4 „Iki“ parduotuvių formatai:

💚💚💚: plačiausias asortimentas. Didžiausiose – iki 2 tūkst. kv. m ploto – parduotuvėse užtikrinamas plačiausias, net iki 15 tūkst. prekių asortimentas, tad jos idealiai tinka savaitiniam ar šventiniam apsipirkimui. „Iki“ klientai jose ras vitrinose siūlomą šviežią mėsą, šviežią bei rūkytą žuvį, šviežią konditeriją ir kulinariją. Trijų širdelių parduotuvėse bus siūloma šviežių sulčių spaustuvė, duonos pjaustyklė, atskirais atvejais ir galimybė užsisakyti picų. Taip pat klientai galės atsiimti prekes, užsakytas „Iki“ ar „LastMile“ el. parduotuvėje.

💚💚: prekybos centras kasdieniam apsipirkimui. Didesnėse, 500–1100 kv. m ploto, parduotuvėse „Iki“ pirkėjai ras iki 12 tūkst. prekių. Klientams siūlomas šviežių vaisių ir daržovių, šviežiai keptų duonos gaminių ir bandelių asortimentas. Dviejų širdelių parduotuvėse yra sveriama šviežia mėsa, rūkyta žuvis, karšti gaminiai, taip pat platus bakalėjos, šaldytų, gėrimų ir namų komforto prekių pasirinkimas. Klientai turės galimybę atsiimti „Iki“ ar „LastMile“ el. parduotuvės pirkinius. Šios parduotuvės orientuotos tiek į atsargų namuose papildymą, tiek į savaitinį apsipirkimą.

💚: visos būtinos prekės – arčiau namų. Jaukiose 200–700 kv. m ploto parduotuvėse laukia kruopščiai atrinktas iki 9 tūkst. prekių asortimentas: švieži vaisiai ir daržovės, švieži duonos kepiniai ir vietoje kepamos bandelės, optimalus bakalėjos, šaldytų, gėrimų, alkoholio ir namų komforto prekių pasirinkimas. Tai „Iki“ klientams leis greitai ir patogiai papildyti namų atsargas ar pasirūpinti pirkiniais visai savaitei.

„IKI Express“: išskirtinėse lokacijose, didžiųjų miestų centruose įkurtos parduotuvės sukurtos greitam apsipirkimui, yra tarsi didelės užkandinės ir turi išskirtinį iki 6 tūkst. prekių asortimentą. Čia siūlomas platus jau paruoštų patiekalų pasirinkimas, o sveriamų produktų vitrinose bus galima įsigyti karštų produktų, šviežių sumuštinių.

V. Budrienė primena, kad geriausiais „Iki“ pasiūlymais pasinaudoti visai paprasta – akcijos, nuolaidos ir ypatingi pasiūlymai skelbiami leidiniuose „Iki“ parduotuvėse, interneto puslapyje www.iki.lt ir mobiliojoje programėlėje. Joje kiekvienas pirkėjas ras ir asmeninių pasiūlymų bei dalyvaudami lojalumo programoje rinks taškus, kuriuos galės išmainyti į vertingus prizus ar nuolaidas.

Pavasarį atnaujinus „Iki“ lojalumo programą į iki tol dar neregėtą Lietuvoje, jos naudomis parduotuvių lankytojai jau pasinaudojo arti milijono kartų, jiems išdalyta prizų už pusę milijono eurų.