Dar viena „Iki“ gimtadienio dovana pirkėjams – spalį su #walk15 programėle net 30 proc. nuolaida vaisiams ir daržovėms

2022-10-10

30-ąjį gimtadienį „Iki“ mini visus metus, o spalio mėnesį pirkėjus stebina įvairiomis netikėtomis akcijomis bei nuolaidų pasiūlymais. Didelio populiarumo sulaukusi „Iki“ ir mobiliosios programėlės #walk15 iniciatyva – žingsniuojant gauti nuolaidą vaisiams bei daržovėms – šį „Iki“ 30-ojo gimtadienio mėnesį už žingsnius siūlys net 30 proc. nuolaidą, kuria apsipirkdami „Iki“ parduotuvėse galės pasinaudoti visi programėlės naudotojai.

„Judėjimas – neatsiejama sveikos gyvensenos dalis, o puiki „Iki“ pirkėjų savijauta – mūsų prioritetas. Savo parduotuvėse siūlome platų tiek lietuviškų, tiek iš svetur atvežtų vaisių ir daržovių asortimentą. O „Iki“ gimtadienio – spalio – mėnesį, kartu su programėle #walk15 visose mūsų parduotuvėse visoje Lietuvoje pritaikysime dar didesnes, net 30 proc. žingsnių nuolaidas vaisiams ir daržovėms. Mums 30 metų, o mūsų pirkėjai gauna net 30 proc. nuolaidą. Taip norime paskatinti savo pirkėjus daugiau judėti, formuoti sveikos gyvensenos įpročius ir valgyti daugiau šviežio maisto“, – sako Vaida Budrienė, prekybos tinklo „Iki“ komunikacijos vadovė.

„Iki“ pirkėjai net 186 kartus „apėjo“ žemės rutulį

Sveikos gyvensenos entuziastė, programėles #walk15 įkūrėja Vlada Musvydaitė-Vilčiauskė sako, kad jau daugiau nei metus gyvuojanti iniciatyva pasiteisino ir netgi pranoko lūkesčius. Nuo praeitų metų rugsėjo 4-osios, kai startavo ši akcija, iki šios dienos – lietuviai į nuolaidą vaisiams ir daržovėms „Iki“ parduotuvėse spėjo iškeisti net 913 mln. žingsnių. O tai lygu 186 kartus apeiti žemės rutulį.

„Šios iniciatyvos tikslas buvo formuoti vartotojų sau ir aplinkai draugiškus įpročius. Šiandien klausydami jų atsiliepimų ir matydami pirkimo įpročius galime pasidžiaugti, kad vis daugiau jų trumpus atstumus mieste renkasi įveikti pėsčiomis, o vėliau žingsnius keičia į sveikatai palankius produktus – vaisius bei daržoves“, – sako ji.

Naudingi sveikos gyvensenos entuziastės patarimai

Tiems, kurie prie „Iki“ ir #walk15 iniciatyvos prisijungti dar nespėjo, V. Musvydaitė-Vilčiauskė turi kelis patarimus.

„Svarbu prisiminti, kad kuo daugiau judėsime, tuo daugiau energijos turėsime. Ir, priešingai, kuo mažesnis bus mūsų aktyvumas, tuo sunkiau bus imtis aktyvių veiklų. Tad pagrindinis patarimas: patogiai apsirenkite ir tiesiog eikite. Specialaus pasiruošimo nereikia. Pakanka išsikelti sau įveikiamą žingsnių tikslą ir mėgautis ėjimo bei aktyvaus laisvalaikio atnešamomis naudomis“, – teigia sveikos gyvensenos entuziastė.

Kalbėdama apie savo įpročius, V. Musvydaitė-Vilčiauskė pabrėžia, kad be vaikščiojimo jos diena neįsivaizduojama.

„Automobilio šeimoje atsisakėme jau prieš daugiau nei pusę metų, tad vaikščiojimas tapo kasdieniniu mano įpročiu. Pėsčiomis keliauju į darbą ir iš jo, taip pat ir pietauti ar į susitikimus. Susiformavus įpročiui, prisiversti judėti nereikia – tai gaunasi natūraliai. Savaitgaliais taip renkamės atrasti naujas vietas, pasivaikščioti mieste ar gamtoje. Tiesa, papildoma motyvacija išeiti pasivaikščioti tampa ir šeimos augintiniai – du labradorų veislės šunys“, – pasakoja ji.

V. Musvydaitė-Vilčiauskė taip pat primena, kad žingsnių nuolaida „Iki“ parduotuvėse pasinaudoti gali visi norintys – svarbiausia telefone turėti įdiegtą #walk15 programėlę. Su ja nužingsniavusiems 20 tūkstančių žingsnių, „Iki“ parduotuvėse visą spalį taikoma net 30 proc. nuolaida sodo ir daržo gėrybėms.