Bendrovės „IKI Lietuva“ finansų vadove tampa E. Juzėnaitė

2023-12-11
Bendrovės „IKI Lietuva“ finansų vadove tampa E. Juzėnaitė

Prekybos tinklą „Iki“ valdančios bendrovės finansų direktore tampa Eglė Juzėnaitė. Dviejų dešimtmečių patirtį mažmeninės prekybos, finansų ir valdymo srityje sukaupusi vadovė bendrovės „IKI Lietuva“ finansų direktorės pareigas pradeda eiti 2024 m. sausio 1 dieną. Kartu E. Juzėnaitė tampa ir viena iš trijų „IKI Lietuva“ valdybos narių.

„Esame vienas didžiausių šalies prekybos tinklų, planuojantys ir vykdantys intensyvią plėtrą bei nuosekliai diegiantys naujoves rinkoje. Neabejojame, kad Eglė ir jos įspūdinga veiklos inovatyviose kompanijose patirtis bus svarus mūsų komandos pastiprinimas, padėsiantis „Iki“ toliau stiprinti pozicijas rinkoje, siekti strateginių veiklos tikslų ir aukščiausio veiklos efektyvumo, užtikrinant kuo malonesnę patirtį pirkėjams“, – pažymi Nijolė Kvietkauskaitė, „IKI Lietuva“ generalinė direktorė.

Profesinę karjerą mažmeninės prekybos srityje E. Juzėnaitė pradėjo 2003 m., baigusi studijas Lietuvoje ir Vokietijoje, Manheimo universitete. Nuo 2008 m. ji dirbo tarptautinėje mechanikos inžinerijos kompanijoje „KION Group“, kur buvo atsakinga už IT strategiją, taikomąsias programas ir pokyčių projektus finansų, žmogiškųjų išteklių, verslo analitikos srityse. Vėliau E. Juzėnaitė karjerą tęsė Vokietijoje, Hamburge įsikūrusios inovatyvios energetikos kompanijos „Marquard & Bahls” finansų operacijų vadovės pareigose. Nuo 2019 m. ten ji buvo atsakinga už kompanijos IT, finansų, netiesioginių pirkimų, žmogiškųjų išteklių ir patalpų valdymo bendrųjų paslaugų centro veiklą. 2021–2023 m. Eglė ėjo dukterinės įmonės veiklos vadovės pareigas. 

„Profesiniame gyvenime labiausiai vertinu žmonių ir organizacijų ambicingumą, kūrybiškumą ir imlumą naujovėms, gebėjimą greitai rasti tinkamus sprendimus bei veikti. Šiais požiūriais „Iki“ ir mano vertybės visiškai sutampa. Tad nepaprastai vertinu bendrovės vadovybės pasitikėjimą ir progą prisijungti prie veržlios ir sėkmingos komandos, su kuria drauge plėsime tvarią, visuomenei, klientams ir darbuotojams vertę kuriančią bendrovės veiklą“,  – E. Juzėnaitė, „IKI Lietuva“ finansų direktorė.

E. Juzėnaitė „IKI Lietuva“ valdyboje ir finansų direktorės pozicijoje keičia nuo 2020 m. vidurio bendrovės finansus kuravusį Janą Karraschą. Jis karjerą tęs tarptautinėje „Rewe“ grupėje.

Šiai grupei priklausantis prekybos tinklas „Iki“ Lietuvoje veikia nuo 1992 metų. Turėdamas 242 parduotuves visoje Lietuvoje, „Iki“ yra vienas didžiausių mažmeninės prekybos tinklų. Tarp didžiausių šalies darbdavių esanti bendrovė yra įdarbinusi apie 5,5 tūkst. darbuotojų. Prekybos tinklas kartu su „Pixevia“ Vilniuje atidaręs penkias autonomines parduotuves su „Iki“ prekių ženklu. Prekybos tinklas taip pat valdo prekių pristatymo į namus startuolį „LastMile“ ir nuosavo prekės ženklo elektroninę parduotuvę.