Atnaujinta „Iki“ parduotuvė kviečia plungiškius apsipirkti patogiau

2018-11-21

Duris naujai atvėrusioje parduotuvėje Plungės gyventojus bei miesto svečius viduje iš karto pasitiks šviesūs ir erdvūs šviežiai keptos duonos bei vaisių ir daržovių skyriai. Praplėstas ir kitų šviežių prekių – mėsos bei žuvies – asortimentas. Ypatingas dėmesys atnaujintoje parduotuvėje bus skiriamas lietuviškų produktų pasiūlai, kuri sudarys apie 80 proc. visų prekių.

Po parduotuvės atnaujinimo pasikeitė ir pirkėjams patogesniu tapo 246 kv. m ploto prekybos salės išplanavimas. Be to, modernizuotos ir į kitą vietą perkeltos kasos, praplatintas parduotuvės įėjimas, todėl pirkėjai apsipirkti ir kitas paslaugas galės gauti greičiau, o darbuotojams bus patogiau dirbti. Iš viso parduotuvėje darbuosis 9 darbuotojai.

„Nuolat stengiamės, kad mūsų parduotuvėse gyventojai galėtų apsipirkti greitai ir patogiai, rastų jų poreikius atitinkantį kokybiškų prekių asortimentą. Tam skiriame išties didelį dėmesį, o parduotuvių atnaujinimas yra šių pastangų dalis. Parduotuvių tinklo modernizavimas ir plėtra padės mums dar labiau sustiprinti savo pozicijas šalies mažmeninės prekybos rinkoje, tad ir toliau skirsime tam reikiamus resursus ir investicijas“, – sako prekybos tinklą „Iki“ valdančios bendrovės „Palink“ generalinis direktorius Gerard Rog.

Iš viso per ateinančius dvejus metus visoje šalyje planuojama atidaryti 20 naujų „Iki“ parduotuvių ir rekonstruoti apie 50 esamų.

Pagrindiniu prekybos tinklo akcininku padidinusi savo investicijų dalį neseniai tapo viena didžiausių Vokietijos mažmeninės prekybos grupių „Rewe“, kuri „Iki“ valdyme dalyvauja nuo 2008 metų. „Rewe“ nuo šių metų lapkričio valdo 93,75 proc. bendrovės „Palink“ akcijų.

„Rewe“ grupė veikia 22 Europos šalyse, jos apyvarta siekia beveik 58 mlrd. eurų. Grupei priklauso tokie prekybos tinklai kaip „Rewe to go“, „Penny“, „Billa“, taip pat kelionių agentūros. Iš viso „Rewe“ priklausantys prekybos tinklai praėjusiais metais valdė 15,3 tūkst. parduotuvių. Grupės valdomose įmonėse dirba 345 tūkst. darbuotojų.

Prekybos tinklas „Iki“ Lietuvoje veiklą vykdo nuo 1991 metų. Šiuo metu šalyje iš viso veikia 233 tinklo parduotuvės.