Asortimentą plečiantis prekybos tinklas „Iki“ pradeda lauko prekybą augalais

2022-09-13
Asortimentą plečiantis prekybos tinklas „Iki“ pradeda lauko prekybą augalais

Prekybos tinklas „Iki“ plečia asortimentą ir šį rudenį greta parduotuvių pradeda lauko prekybą augalais. Vaida Budrienė, prekybos tinklo „Iki“ komunikacijos vadovė, sako, kad „Iki“ nuolat peržiūri siūlomas prekes bei gaminius ir ieško, kuo nustebinti savo pirkėjus. 

„Nuolat peržiūrime asortimentą, stebime, kas aktualu mūsų pirkėjams, todėl įsibėgėjant rudens sodo darbams pradedame lauko prekybą įvairiais augalais. Tikime, kad platus mūsų siūlomas gėlių, krūmų, medžių sodinukų, sodo prekių pasirinkimas padės pirkėjams sutaupyti laiko puošiant savo namų aplinką“, – sako V. Budrienė.

Pasak „Iki“ komunikacijos vadovės, startuojant lauko prekybos augalais paviljonai veiks šalia 5 parduotuvių Vilniuje, Kaune ir Klaipėdoje. Lauko prekyba pradedama rugsėjo 13 d. ir bus tęsiama iki pat lapkričio 1 dienos.

Skaičiuojama, kad pirkėjai galės įsigyti apie 200 populiariausių ir rečiau sutinkamų skirtingų rūšių augalų, pavyzdžiui, įvairių vaismedžių, tokių kaip žiemojantys persikai ir nektarinai iš vietinio medelyno, taip pat vaiskrūmių, tarp jų ir ypač gausų šilauogių pasirinkimą. Pirkėjams bus siūlomas didelis vienmečių ir daugiamečių gėlių, tokių kaip chrizantemos ir viržiai, kiliminių ir krūminių rožių, spygliuočių (kalninių pušų ir šliaužiančių kadagių), dekoratyvinių krūmų (hortenzijų, raugeriškių, veigėlių ir kt.) ir medžių, tokių kaip rojaus obelaitės ir šermukšniai, asortimentas.

V. Budrienės teigimu, pradėti lauko prekybą augalais nuspręsta rudenį, kai prasideda sodo darbų įkarštis ir pirkėjai rastų visų būtinų augalų, kad galėtų džiaugtis gausesniu pavasariniu derliumi, ankstyvesniais daugiamečių gėlių ir krūmų žiedais. Rudenį sodinti augalai pavasarį auga greičiau ir krauna daugiau žiedų, taip pat ir vaisių.

Lauko prekyba bus vykdomas šalia „Iki“ parduotuvių Vilniuje, adresu Bajorų kelias 4 ir Gabijos g. 36, Kaune, adresu Didžioji g. 98, Kauno rajone, Ringauduose, Margirio g. 2A, Klaipėdoje, Liepojos g. 238.

Prekybos tinklą „Iki“ šiuo metu sudaro 233 parduotuvė, kulinarijos gamybos centras bei 3 regioninės kepyklos. Nuolat naujoves diegiantis prekybos tinklas kartu su „Pixevia“ Vilniuje atidarė ir pirmąją autonominę parduotuvę su „Iki“ prekės ženklu. Tai pirmoji tokia Lietuvoje ir Šiaurės šalyse. Prekybos tinkle dirba beveik 6 tūkst. darbuotojų. Prekybos tinklas taip pat valdo prekių pristatymo į namus startuolį „LastMile“ bei nuosavo prekės ženklo elektroninę parduotuvę.