Artėjant vasarai Trakuose atidaryta atnaujinta „Iki“ parduotuvė

2023-05-04
„Iki“ parduotuvė Trakuose

Ketvirtadienį, gegužės 4-ąją, po renovacijos duris vėl atvėrė prekybos tinklo „Iki“ parduotuvė „Iki Trakai“, įsikūrusi Trakuose, Vytauto g. 60. Atnaujinimo darbams skirtos investicijos siekė apie 2,8 mln. Eur.  

„Nuolat siekiame gerinti klientų apsipirkimo patirtį, todėl atnaujiname parduotuves tiek didžiuosiuose miestuose, tiek mažesniuose bei užmiesčiuose. Pokyčiais siekiame užtikrinti maksimalų lankytojų patogumą: ne tik plėsti prekių asortimentą, bet ir sudaryti sąlygas apsipirkti greitai – negaištant laiko eilėse ar ieškant reikiamų prekių“, – sakė Lina Muižienė, prekybos tinklo „Iki“ vykdomoji direktorė.

Po rekonstrukcijos parduotuvės Trakuose plotas padidėjo beveik 30 proc. ir dabar užima 1301 kv. metrą. Atliepiant lankytojų poreikius, „Iki Trakai“ parduotuvėje išplėsti šviežių vaisių ir daržovių, taip pat duonos gaminių ir gėrimų skyriai, naujai įrengtas šviežios žuvies skyrius.

Vertinantiems šviežumą siūloma ne mažiau kaip tris kartus per dieną kepamos duonos ir bandelių. Beje, pirkėjų patogumui tortai yra pjaustomi norimo dydžio gabaliukais, galima įsigyti ir karštų mėsos gaminių. Pageidaujant pirkėjams, darbuotojai taip pat supjaustys, sumals šviežią mėsą, pašildys maistą.

Laiko parduotuvėje sutaupyti padės 6 savitarnos kasos „IKI Bitutė“. Taip pat čia veikia ir 3 paprastos kasos bei kasa-informacijos punktas.

Atsinaujinimas neapsiribojo tik parduotuvės vidaus erdve – automobilių stovėjimo aikštelėje buvo įrengta elektrinių automobilių įkrovimo stotelė.

„Sekame tendencijas ir atsižvelgiame į klientų lūkesčius. Automobilio įkrovimo stotelių poreikis vairuojančių klientų gretose sparčiai auga, ypač jis aktualus vasarą, kai į Trakus suguži minios poilsiautojų. Tai taip pat padės sutaupyti laiko, nes įkrauti automobilį lankytojai galės apsipirkimo „Iki“ metu“, – teigė L. Muižienė.

Atnaujintoje parduotuvėje buvo įdiegti ir energiją taupantys sprendimai – LED apšvietimas bei tvaresnė šaldymo įranga.

Prekybos tinklo duomenimis, įdiegus LED apšvietimą, vienoje parduotuvėje sutaupoma maždaug 40–50 proc. jam skiriamų elektros sąnaudų. Pakeitus LED apšvietimą ir įdiegus išmanią pastato valdymo sistemą, sutaupoma dar nuo 15 iki 20 proc. energijos apšvietimui. O atnaujinus šaldymo įrangą į modernesnę ir tvaresnę, energijos suvartojimas sumažėja beveik perpus.

Atnaujinta parduotuvė bus atvira kasdien nuo 8 val. iki 22 val.

Prekybos tinklą „Iki“ šiuo metu sudaro 238 parduotuvės, kulinarijos gamybos centras bei 3 regioninės kepyklos. Prekybos tinkle dirba beveik 6 tūkst. darbuotojų. Prekybos tinklas taip pat valdo prekių pristatymo į namus startuolį „LastMile“ bei nuosavo prekės ženklo elektroninę parduotuvę.