Artėjant šventėms Kauno pašonėje, Domeikavoje, „Iki“ atidarė naują didžiausio formato parduotuvę

2023-12-15
Artėjant šventėms Kauno pašonėje, Domeikavoje, „Iki“ atidarė naują didžiausio formato parduotuvę

Aktyviai plėtros planus įgyvendinantis prekybos tinklas „Iki“ penktadienį, gruodžio 15-ąją,  Domeikavoje atidarė visiškai naują parduotuvę. Didžiausiame Lietuvos kaime adresu Įgulos g. 1 įsikūrusioje parduotuvėje bus siūlomas plačiausias asortimentas – jai suteiktos 3 širdelės.  

„Prie pat Kauno prisišliejusi Domeikava yra patraukli naujakuriams, čia kuriasi vis daugiau gyventojų. Nuolat rūpinamės, kad pirkėjai apsipirkti galėtų greitai ir sklandžiai, todėl naujas parduotuves atidarome ten, kur jos bus ypač patogios ir naudingos. Domeikavoje investavome į didžiausio formato parduotuvę, kad vietos gyventojų prie pat namų lauktų didžiausia prekių įvairovė, gausybė nuolaidų ir akcijų. Tai bus ypač patogu artėjant šventėms, nes greitai ir sklandžiai apsipirkti bus galima visai šalia, taupant laiką ir pinigus“, – sako Lina Muižienė, prekybos tinklo „Iki“ vykdomoji direktorė.

Moderni „Iki“ parduotuvė įrengta pagal naujausius įmonės standartus ir naująją koncepciją. Pagrindinė idėja – sukurti tokią aplinką, kurioje klientų apsipirkimo kelionė vyktų intuityviai, mėgstamas prekes būtų galima rasti kuo greičiau ir patogiau, būtų aiškiai išskirti specialūs kainų pasiūlymai ir dar daugiau dėmesio skiriama „Iki“ stiprybei rinkoje – šviežių produktų asortimentui.

Naujoje 1 270 kv. m ploto parduotuvėje bus užtikrinamas plačiausias – net iki 14 tūkst. prekių – asortimentas, tad ji idealiai tiks tiek kasdieniam, tiek savaitiniam apsipirkimui. 

Erdvioje ir šiuolaikiškoje parduotuvėje „Iki“ klientai ras vitrinose siūlomą šviežią mėsą, paukštieną, šviežią bei rūkytą žuvį, šviežių konditerijos ir kulinarijos gaminių. Šviežumą vertinančių gyventojų jau laukia bent tris kartus per dieną kepama duona ir bandelės. 

Be to, pirkėjų patogumui čia siūloma ir šviežių sulčių spaustuvė bei duonos pjaustyklė. Taip pat klientai galės atsiimti prekes, užsakytas „Iki“ ar „LastMile“ el. parduotuvėje.

Greitesniam apsipirkimui naujoje parduotuvėje įrengtos 7 „IKI Bitutė“ savitarnos kasos, veiks ir įprastų. „IKI – Domeikava“ pirkėjams bus atvira kasdien nuo 8 iki 22 val.

Įrengiant parduotuvę buvo įdiegti ir energiją taupantys sprendimai – LED apšvietimas bei tvaresnė šaldymo įranga. Prekybos tinklo duomenimis, LED apšvietimas, palyginus su įprastu, sutaupo 40–50 proc. jam skiriamų elektros sąnaudų. Įdiegus ir išmanią pastato valdymo sistemą, sutaupoma dar nuo 15 iki 20 proc. energijos apšvietimui. O modernesnė ir tvaresnė šaldymo įranga leidžia suvartoti perpus mažiau energijos.

Tarptautinei „Rewe“ grupei priklausantis prekybos tinklas „Iki“ Lietuvoje veikia nuo 1992 metų. Turėdamas 243 parduotuves visoje Lietuvoje, „Iki“ yra vienas didžiausių mažmeninės prekybos tinklų. Tarp didžiausių šalies darbdavių esanti bendrovė yra įdarbinusi apie 5,5 tūkst. darbuotojų. Prekybos tinklas kartu su „Pixevia“ Vilniuje atidaręs penkias autonomines parduotuves su „Iki“ prekių ženklu. Prekybos tinklas taip pat valdo prekių pristatymo į namus startuolį „LastMile“ ir nuosavo prekės ženklo elektroninę parduotuvę.