Antiinfliacinės Kalėdos: „Iki“ skelbia išskirtines nuolaidas šventinio stalo produktams

2022-12-21
Antiinfliacinės Kalėdos: „Iki“ skelbia išskirtines nuolaidas šventinio stalo produktams

Kiekvieną savaitę „Iki“ fizinėse ir elektroninėje parduotuvėje yra skelbiami ypač mažų kainų pasiūlymai populiariausiems maisto produktams ir kitoms būtiniausioms prekėms. Šventės vis labiau artėja, todėl šįkart „Iki“ nuolaidas pritaikė itin dažnai ant švenčių stalo patenkantiems  produktams: antienai, karpiams, kiaulių liežuviams, saldumynams. Anot Vaidos Budrienės, prekybos tinklo „Iki“ komunikacijos vadovės, akcijos visada yra planuojamos kruopščiai – atsižvelgus į „Iki“ pirkėjų poreikius ir įpročius, tai ypač svarbu prieššventiniu laikotarpiu.

„Kiekvieną dieną dirbame tam, kad „Iki“ pirkėjai kuo mažiau pajustų kainų pokyčius. Suprantame, kad šventiniu laikotarpiu sutaupyti tampa ypač svarbu, o į krepšelį norisi įsidėti ir daugiau, ir gurmaniškesnių produktų. Atidžiai išnagrinėjome, ką keletą metų iš eilės mūsų pirkėjai dažniausiai renkasi šventėms ir toms prekėms pritaikėme išskirtines nuolaidas“, – sakė V. Budrienė.

„Iki“ nuolaidos: šviežia antis, kiaulių liežuviai, saldumynai – perpus pigiau

Pasak „Iki“ komunikacijos vadovės, gruodžio 19 iki gruodžio 26 d. į geriausių kainų pasiūlymus patenka itin šventiškos „Iki“ prekės. Atitirpintiems kiaulių liežuviams ir šviežioms Pekino antims šiuo metu taikoma net 50 proc. nuolaida. Pateikus „Iki“ kortelę, kiaulių liežuviai dabar kainuoja tik 2,99 Eur/kg, o fasuota antis – vos 3,99 Eur/kg.

Pasiūlymas galioja ir kitai Kūčių bei Kalėdų metu itin išpopuliarėjusiai prekei – valytiems karpiams su galva. Šiuo metu „Iki“ parduotuvėse, kuriose yra šviežios žuvies ledo vitrina, juos įsigyti galima daugiau nei trečdaliu pigiau – vos už 4,99 Eur/kg.

Žiemos šventės ir jų laukimo metas neįsivaizduojamas be mandarinų ir apelsinų aromato aplink. Perkantieji juos „Iki“ parduotuvėse gali kaip reikiant sutaupyti, nes dabar jiems taikoma net 50 proc. nuolaida.

Šventės yra skirtos pasilepinti ir palepinti artimuosius, todėl „Iki“ parduotuvėse perpus pigiau dabar galima įsigyti ir kalėdinių saldumynų. Be to, „Iki“ pirkėjai, įsigiję vieną 1,5l butelį gazuoto gėrimo „Coca-Cola“, antrą tokį patį dabar gauna nemokamai.

Nuolaidos netaikomos akcijų bei išpardavimo prekėms, taip pat nėra sumuojamos. Prekybos tinklo „Iki“ specialių kainų pasiūlymai yra atnaujinami kiekvieną savaitę, o juos sekti galima „Iki“ leidinyje, svetainėje ir elektroninėje parduotuvėje eparduotuve.iki.lt

Su IKI Pigintuvu“ sutaupyti galima dar daugiau

Prekybos tinklas „Iki“ kainas mažina ir sutaupyti kviečia naudojantis dar viena taupymo programa – „Pigintuvu“. Čia kiekvieną savaitę taip pat keičiasi nuolaidų pasiūlymai, tačiau kuriais iš jų pasinaudoti – sprendžia pats „Iki“ pirkėjas.

„Kiekvienas norime sutaupyti, tačiau visų mūsų poreikiai yra skirtingi. Todėl be bendrųjų savaitinių pasiūlymų, taikome ir papildomas „Pigintuvo“ nuolaidas. Tokiu būdu suasmeniname pasiūlymus ir pirkėjai gali patys nuspręsti, kuriomis 2 iš 4 papildomų akcijų jie nori pasinaudoti“, – teigė V. Budrienė.

Pavyzdžiui, šią savaitę taikoma net 50 proc. nuolaida alyvuogių aliejui, taip pat galima perpus pigiau įsigyti popierinius rankšluosčius, tualetinį popierių bei servetėles „Renova“ bei pasinaudoti kitais pasiūlymais.

Daugiau sužinoti, išsirinkti ir pasinaudoti sau reikalingiausiais pasiūlymais – paprasta. Tereikia atsisiųsti „Iki“ programėlę arba apsilankyti www.iki.lt. Tuomet prisijunkite prie savo „IKI Premija“ paskyros. Jei jos vis dar neturite, užsiregistruokite – galėsite panaudoti jau turimą fizinę „Iki Premija“ kortelę arba išsiimti skaitmeninę. Tuomet paskyroje teliks išsirinkti 2 iš 4 pateiktų savaitės pasiūlymų. Nepamirškite užsukti ir aktyvuoti nuolaidas kiekvieną savaitę – pasiūlymai yra vis atnaujinami.

Minėti pasiūlymai galioja nuo gruodžio 19 iki gruodžio 26 d. Nuolaidos netaikomos akcijų bei išpardavimo prekėms, taip pat nėra sumuojamos. Prekių kiekis ribotas.