Aktoriai ir keliautojai L. Pobedonoscevas ir A. Bružas pristato naują produktą – kelionėmis kvepiančią kavą

2023-07-25
Aktoriai ir keliautojai L. Pobedonoscevas ir A. Bružas pristato naują produktą – kelionėmis kvepiančią kavą

Teatro ir kino aktoriai, televizijos veidai Audrius Bružas ir Leonardas Pobedonoscevas kartu su kavinių tinklu ir kavos ekspertais „Vero Cafe“ pristato naujieną – „Leo ir Bružo“ kavos pupeles. Kelionėmis kvepianti kava jau nugulė didžiosiose „IKI“ parduotuvėse, „Vynotekoje“ bei „Vero Cafe“ kavinėse.

Aktoriai ir draugai L. Pobedonoscevas bei A. Bružas leidžia daug laiko drauge ne tik scenoje, bet ir kelionių laidos „Metam monetą“ filmavimuose. Keliautojai neslepia, kad visos jų kelionės kvepėjo kava, kuria prasidėdavo kiekvienas rytas krantus skalaujant vandenynui ar, užlipus ant ugnikalnio kraterio, pasitinkant saulę. Kilus idėjai sukurti bendrą prekės ženklą, nekilo abejonių, kad tai turėtų būti kava.

„Kelionėse su Leonardu mus visuomet lydi skanios kavos atradimai, todėl kava mums taip pat asocijuojasi su visomis buvusiomis ir būsimomis kelionėmis. Visiems ritualams, laikui sau, pasisėdėjimams su draugais ar artimaisiais kava suteikia harmonijos, atsipalaidavimo. Kai kviečiame į pasimatymą ar susitikimą dažnai sakome „Tai gal kavos?“, taigi, kviečiame jaukaus pokalbio. Tai yra labai įdomu, nes pakvietus kavos gali užsimegzti amžina draugystė, bičiulystė, galime susivienyti, susitaikyti. Pakvietę kavos mes nežinome, kur ši susitikimo kelionė mus nuves, todėl „Leo ir Bružo“ kava yra pasaulio ir gyvenimo, santykių kelionėmis kvepianti kava“, – apie kavos idėją pasakoja vienas iš idėjos autorių, aktorius A. Bružas.

L. Pobedonoscevas pasakodamas apie savo kasdienius ritualus neslepia, kad kava yra neatsiejama kasdienybės dalis. „Lietuvoje pradedu rytą nuo vandens su citrina, Balyje, kuriame leidžiu vasarą, nuo kokoso, o visur, kad ir kur bebūčiau, mėgstu ramiai prieš pusryčius išgerti kavos. Mano receptas yra 3 šaukštai kavos ir jokio cukraus! Mėgstu stiprią, sodrią kavą, lygiavertę pusiausvyrą tarp rūgštumo ir kartumo. „Leo ir Bružo“ kava ir yra mano skoniui“, – apie savo kavos ritualus pasakoja L. Pobedonoscevas.

Kelionėmis kvepiančią kavą sukurti padėjo kavos meistrai iš kavinių tinklo „Vero Cafe“. „Mes visada siekiame įkvėpti žmones išmėginti naujas kavos rūšis, pažinti ir pakeliauti po skonių kupiną kavos pasaulį. „Leo ir Bružo“ kava – tai kelionių ir kelionėse patiriamų emocijų įkvėpta ir mūsų sukurta kava. Mėgaujantis šia kava, nesvarbu ar bus ypač sodrus ir tvirtas espresso, ar švelnus ir užburiantis plikomos kavos puodelis, jis jums leis atsidurti ten, kur tą akimirką svajojate būti“, –  teigia „Vero Cafe“ kavos technologas Mantas Gelūnas.

„Leo ir Bružo“ kavą galite rasti visoje Lietuvoje didžiosiose „IKI“ parduotuvėse bei internete, „Vynotekoje“ ir „Vero Cafe“ kavinėse.

Daugiau informacijos rasite čia.