Žinomi žmonės dalyvavo azartiškose varžybose: kas apsipirko greičiausiai?  

Ketvirtadienio rytas žinomiems nuomonės formuotojams prasidėjo azartiškai – naujo dizaino ir išdėstymo parduotuvės „IKI Šeškinė“ atidarymo proga buvo surengtos neeilinės varžybos. Jų metu žinomi šalies žmonės susirungė dėl greičiausiai pirkinių krepšelį susirenkančio pirkėjo titulo. Jis atiteko – dietistei ir prekybos tinklo ambasadorei Indrei Trusovei. Moteris nurodytų pirkinių krepšelį surinko mažiau nei per 4 minutes

Naujos parduotuvės koncepcijos pristatymo metu buvo apžvelgtas ir „Lietuvos pirkėjo paveikslo“ tyrimas, kurį „Iki Lietuva“ užsakymu atliko „Intra research“. Jo duomenimis, pirkėjai fizinėje parduotuvėje vidutiniškai užtrunka 29 minutes.

„Šiomis varžybomis norime patikrinti, kaip greitai bus galima apsipirkti mūsų atnaujintose parduotuvėse“, – sakė Vaida Budrienė, prekybos tinklo „Iki“ komunikacijos vadovė.

Iš viso varžybose dalyvavo net 6 žinomi Lietuvos pramogų pasaulio atstovai. Be I. Trusovės dėl greičiausio pirkėjo titulo varžėsi nuomonės formuotojos Inga Žuolytė, Agnė Kulitaitė, aktorė Ineta Stasiulytė bei dainininkų Žygimanto ir Anželos Gečų šeima.

Pirmoji pora, kuriai teko surinkti hipsterių pirkinių krepšelį, buvo I. Stasiulytė ir A. Kulitaitė. Jųdviejų dvikovoje pergalę išplėšė A. Kulitaitė. Žinoma moteris prisipažino, kad ją buvo kaip reikiant užvaldęs azartas, o baigusi varžybas socialinių tinklų įžymybė ir tekstų autorė atsiprašė susirinkusios pirkėjų minios už savo skubėjimą ir stumdymąsi.

Jos priešininkė I. Stasiulytė dar prieš varžybas paatviravo apie savo pirkimo įpročius. Ji pasakojo, kad dažnai į parduotuvę užeina tik vieno produkto, net neima krepšelio, tačiau jau prie kasų susipranta vos beišlaikanti pirkinių krūvą. Kitaip tariant – lengvai pasiduoda spontaniškiems pirkiniams.

„O grįžus namo, paaiškėja, kad, tarkime, sviesto, kurio ir ėjau parduotuvę – taip ir nenusipirkau“, – juokėsi ji.

„Man patinka vaikštinėti po parduotuves, pačiai apžiūrėti ir  išsirinkti prekes. Nors karantinai išmokė apsipirkti internetu, tačiau man gyvas kontaktas yra labai svarbus“, – sakė I. Stasiulytė.

Paklausta, ar pasikeičia apsipirkimo trukmė ir pirkinių krepšelio turinys, kai į parduotuves ateina su dukromis, aktorė pasidalijo viena gudrybe, kuri ją visuomet išgelbėja.

„Tų klasikinių situacijų, kai tėvai ir vaikai parduotuvėje ginčijasi dėl žaislo ar skanumyno mes išvengiame. Pavyzdžiui, kai Frėja manęs paprašo įgyti tai, ko nenoriu pirkti, aš nesiginčiju. Tiesiog susitariame, kad norimą prekę įsigysime kitą kartą ir kartu su dukra ją paslepiame lentynos gale. Žinoma, kito apsipirkimo metu pažadą neretai tenka išpildyti“, – juokėsi I. Stasiulytė.

Antrosios, A. ir Ž. Gečų šeimos, komandoje dalyvavo ir jų sūnus Žakas. Tam, kad prasibrautų pro minią į atnaujintą parduotuvę sugūžėjusių pirkėjų, jį Žygimantas įsisodino į pirkinių vežimą. Tiesa, varžybas nemenka persvara laimėjo Anžela Gečienė, kuri draugiškai vyrui padėjo užbaigti apsipirkimą.

Trečioji, I. Žuolytės ir I. Trusovės, pora gavo mamų pirkinių krepšelio sąrašą. Jį greičiau surinkti pavyko I. Trusovei. Pastaroji ir tapo orientacinių nugalėtoja prekių krepšelį surinkusi greičiausiai iš savo varžovų –  3:50 min.