5 žingsniai Velykų pasiruošimui be streso: įmanoma net ir paskutinę minutę

5 žingsniai Velykų pasiruošimui be streso: įmanoma net ir paskutinę minutę

Velykos jau čia pat, o jūs vis dar neradote laiko joms pasiruošti? Vadovaujantis vos 5 žingsniais, tai įmanoma padaryti net ir paskutinę minutę. Svarbiausia, kad dėl to neteks papildomai papurtyti piniginės. Pasak Vaidos Budrienės, prekybos tinklo „Iki“ komunikacijos vadovės, iki pat Velykų pirkėjai gali rinktis produktus ne tik iš plataus šventinio asortimento, bet ir specialių kainų pasiūlymų, taikomų šventiniam stalui skirtiems produktams.

„Visada siekiame, kad artėjančios šventės mūsų pirkėjams būtų kuo lengvesnės, nekeltų streso tiek dėl produktų pasirinkimo, tiek dėl jų kainų. Atidžiai išnagrinėjome, ką jau keletą metų iš eilės pirkėjai renkasi šventėms ir produktams, kurie ypač tinka šventiniam stalui ir pritaikėme išskirtines nuolaidas. Prieš pat Velykas pirkėjams siūlome pigiau įsigyti majonezo, kiaušinių, anties bei įvairių desertų. Tokios šventės yra skirtos atsipalaiduoti, suburti artimuosius prie bendro stalo ir mėgautis tuo laiku drauge, todėl visada stengiamės, kad pasiruošimas joms mūsų klientų neišvargintų“, – sako V. Budrienė.

5 žingsnių planas Velykoms

Suplanuokite valgymą: Jei rengiate Velykų pusryčius ar pietus, bent dieną prieš suplanuokite valgiaraštį. Numatykite ne tik produktų kiekį, bet ir trukmę patiekalų gaminimui. Jeigu matote, kad laiko lieka visai mažai, užsisakykite pirkinius į namus. Tuomet apsipirkimo laiką, kurį truktumėte fizinėje parduotuvėje, galėsite skirti kitiems pasiruošimo darbams. Jeigu į svečius atvyks daug žmonių, apsvarstykite galimybę pasiskirstyti patiekalų gaminimą – vienus įpareigokite pasirūpinti desertu, kitus – garnyru ar užkandžiais.

Papuoškite erdvę: Neprivalote dekoruoti absoliučiai visų namų, tačiau keli velykiniai akcentai tikrai padės sukurti šventinę atmosferą. Rinkitės tokius dekoravimo būdus, kurie taip pat neužims daug laiko, pavyzdžiui – šventinę staltiesę, pamerktą geltonų narcizų puokštę, velykines servetėles ar pastelinių spalvų balionus. 

Paruoškite veiklos vaikams: Jei į Velykų šventę ateis vaikai, pasiruoškite velykinės tematikos žaidimų, kad jie galėtų pramogauti. Vienas populiariausių Velykų žaidimų pasaulyje – kiaušinių medžioklė (angl. „egg hunt“). Kadangi šiemet Lietuvoje Velykos nusimato saulėtos, šį žaidimą rekomenduojama žaisti lauke. Paslėpkite margučius ar šokoladinius kiaušinius kieme, duokite vaikams po krepšelį ir paskelbkite kiaušinių medžioklę. Taip pat nepamirškite ir vaikų ypač mėgstamo kiaušinių ridenimo žaidimo, į kurį galima įtraukti visą šeimą.

Pasinaudokite išpardavimais: Kartais paskutinės minutės pasiruošimas gali turėti ir finansinės naudos. Daugelis parduotuvių, likus kelioms dienoms iki šventės, siūlo nuolaidas velykiniams saldainiams, dekoracijoms ir kitoms prekėms. Pasinaudokite šiais išpardavimais, kad sutaupytumėte pinigų velykiniams pirkiniams. 

Nepamirškite tikrosios Velykų prasmės: Nors Velykos gali būti linksma šventė, svarbu nepamiršti ir tikrosios jos prasmės. Skirkite šiek tiek laiko apmąstyti tikrąją šventės reikšmę, padiskutuokite, ką ji jums reiškia ir supažindinkite su ja mažuosius šventės dalyvius.